Gå til hovedindhold

LEGO ® Disney - Toy Story-bogstøtter Med Hunden Slinky 43301 - 13

LEGOSamleklodserEAN: 5702018066898
Pris fra 919 krtil 1.299,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 380,95 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® Disney - Toy Story-bogstøtter Med Hunden Slinky 43301 - 13 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 919 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Disney Pixar 43301 Toy Story-bogstøtter med hunden Slinky
919 kr
Til butik
LEGO Disney Pixar 43301 Toy Story-bogstøtter med hunden Slinky billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Disney
Farve: 1
Artikel nr.: 43301
EAN: 5702018066898
Varenr.: 25368012
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Disney 43301 Toy Story-bogstøtter med hunden Slinky
919 kr
Til butik
LEGO Disney 43301 Toy Story-bogstøtter med hunden Slinky billede

Produktinformation

Overlad din boghylde til hunden Slinky fra Disney og Pixars Toy Story-univers. Hyld en ikonisk film med flotte og funktionelle bogstøtter, der udgør en detaljerig udstillingsmodel med hunden Slinky, 2 bøger og flere overraskelser. Byg bøgerne, og se, hvem eller hvad der gemmer sig indeni. Lav om på udstillingen, og lad Slinky stå uden bogstøtter, med hovedet på skrå og en glad logrende hale. Gravhunden Slinky fra Toy Story holder bøger på plads og pynter på hylden Slinky kan udstilles med eller uden bogstøtter, hans hoved kan drejes, og munden kan åbnes LEGO® ǀ Disney og Pixar byggesættet indeholder flere skjulte overraskelser En god gaveidé med gravhund til voksne og hundefans fra 18 år Samlerobjekt, der indgår i LEGO® sortimentet af klodsbyggede Disney-filmkarakterer til udstilling 18+, 1311 elements, 378 x 480 x 70,5 MM...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 43301
EAN: 5702018066898
Varenr.: 3404253
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Disney og Pixar Slinky Dog Bogstøtter 43301
1.019 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Disney 43301 Toy Story - Slinky Dog bogstøtter (18+)
-1%1.089 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Disney 43301 Toy Story - Slinky Dog bogstøtter (18+)
-1%1.109 kr
Før 1.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Disney Pixar Toy Story Slinky Bookends - GEEKD.dk
1.109 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Disney - Toy Story-bogstøtter Med Hunden Slinky 43301 - 13
1.249,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
LEGO Disney™ 43301 Toy Story-bogstøtter med hunden Slinky
1.299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Disney - Toy Story-bogstøtter Med Hunden Slinky 43301 - 13 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Disney - Toy Story-bogstøtter Med Hunden Slinky 43301 - 13 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK919 kr958 krKøb
2Proshop DK919 kr958 krKøb
3Komplett DK1.019 kr1.019 krKøb
4Boligcenter DK1.089 kr1.089 krKøb
5Vivas DK1.109 kr1.188 krKøb
6Geekd1.109 kr1.109 krKøb
7Kids-world.dk1.249,95 kr1.249,95 krKøb
8Legekæden1.299,95 kr1.299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Disney - Toy Story-bogstøtter Med Hunden Slinky 43301 - 13

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Disney - Toy Story-bogstøtter Med Hunden Slinky 43301 - 13 i 64 dage. Laveste pris i perioden er 919 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.000 kr.

Den nuværende pris på 919 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for LEGO ® Disney - Toy Story-bogstøtter Med Hunden Slinky 43301 - 13. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for LEGO ® Disney - Toy Story-bogstøtter Med Hunden Slinky 43301 - 13 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026919 kr27 kr (3%)
3. maj 2026946 kr39 kr (4%)
2. maj 2026985 kr164 kr (14%)
1. apr. 20261.149 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret