Gå til hovedindhold

LEGO City Great Vehicles motorcykeltransport 60491

LEGOSamleklodserEAN: 5702018056608
Pris fra 99 krtil 205 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO City Great Vehicles motorcykeltransport 60491 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO City 60491 Motorcykel-transporter
-16%99 kr
Før 118 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO City 60491 Motorcykel-transporter billede

Produktinformation

Gør klar til racer-sjov på 2 hjul med LEGO® City legesættet Motorcykel-transporter med 3 køretøjer! Udforsk den seje blokvogn med kraftige dæk og blå og orange farvetema! Sæt rampen på, og læs de 2 motorcykler. Når de er fastgjort, så hop ind i førerhuset, og kør til den nærmeste racerbane. Hold godt fast - de her maskiner er bygget til fart! Indeholder 2 motorcykelmodeller, en legetøjsblokvogn og 2 minifigurer Børn kan bruge rampen til at læsse legetøjsmotorcyklerne af og på LEGO® minifigurtilbehøret omfatter en skruenøgle, en kop og en smartphone En motorcykelgave til børn, der elsker modelkøretøjer og racerlegetøj Kombiner køretøjerne med andre sæt (sælges separat) i LEGO® City sortimentet 4+, 88 elements, 191mm x 262mm x 46mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 60491
EAN: 5702018056608
Varenr.: 3404283
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO City Great Vehicles motorcykeltransport 60491
123 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO City 60491 Motorcykeltransport - byggesæt 4+
-10%179 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO City 60491 Motorcykeltransport - byggesæt 4+ billede

Produktinformation

Actionfyldt LEGO byggelegetøj til børn 4+Lad børn dykke ned i fart og fantasi med LEGO City Motorcykeltransport. Sættet er ideelt som første byggesæt for yngre byggere fra 4 år og op og giver masser af rolleleg med en solid transportlastbil og to farverige racermotorcykler. Med 88 elementer og 2 minifigurer kan der arrangeres spændende løb, pitstop og sejre på stribe.Nem at bygge - sjov at lege medSættet tilhører LEGO City serien og kommer med en enkel vejledning, så børn hurtigt kan komme i gang. De to motorcykler kan lastes på truckens lad og køres op via ramper, så fantasien kan tage over med træning, transport og ræs.Serie: CityAlder: 4+ årElementer: 88Minifigurer: 2 stk.Modelmål: Højde: 8 cm, Bredde: 7 cm, Dybde: 14 cmPakkens mål: Højde: 19,1 cm, Bredde: 26,2 cm, Dybde: 4,6 cmPakkens vægt: 0,330 kgInstruktion: JaSikkerhed: Ikke egnet til børn under 3 år pga. små dele. Brug under opsyn af en voksen....

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: LEGO
Vægt: 0.41g
EAN: 5702018056608
Varenr.: 2025581
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
60491 LEGO City Motorcykel-transporter
179,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO City 60491 Motorcykeltransport - byggesæt 4+
-9%199 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
LEGO - City - Motorcykel-transporter - 88 dele
199,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO ® City - Motorcykel-transporter - GEEKD.dk
205 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO City Great Vehicles motorcykeltransport 60491 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO City Great Vehicles motorcykeltransport 60491 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK99 kr138 krKøb
2Komplett DK123 kr123 krKøb
3Boligcenter DK179 kr179 krKøb
4Legekæden179,95 kr179,95 krKøb
5Vivas DK199 kr278 krKøb
6Legebyen DK199,95 kr238,95 krKøb
7Geekd205 kr205 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO City Great Vehicles motorcykeltransport 60491

PriceData har fulgt prisen på LEGO City Great Vehicles motorcykeltransport 60491 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 114 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for LEGO City Great Vehicles motorcykeltransport 60491. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for LEGO City Great Vehicles motorcykeltransport 60491 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202699 kr19 kr (16%)
11. maj 2026118 kr6 kr (5%)
9. maj 2026112 kr6 kr (5%)
21. apr. 2026118 kr6 kr (5%)
19. apr. 2026112 kr6 kr (5%)
16. apr. 2026118 kr6 kr (5%)
15. apr. 2026112 kr5 kr (4%)
10. apr. 2026117 kr5 kr (4%)
27. jan. 2026112 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret