Gå til hovedindhold

LEGO City Great Vehicles akutambulance 60451

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017812410
Pris fra 119 krtil 199,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 80,95 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 112 kr 25. apr.

Sammenlign priser på LEGO City Great Vehicles akutambulance 60451 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO City Great Vehicles akutambulance 60451
119 kr
Til butik
LEGO City Great Vehicles akutambulance 60451 billede

Produktinformation

LEGO City Great Vehicles akutambulance 60451 - Alder 5+, dele 184 - Legetøj & hobby LEGO

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Legetøj & hobby
Artikel nr.: 60451
EAN: 5702017812410
Varenr.: 1334915
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO City 60451 Ambulance
123 kr
Til butik
LEGO City 60451 Ambulance billede

Produktinformation

Åh-åh! En tilskadekommen skateboarder har brug for hjælp. Tag med redderen og skynd jer afsted med ambulancen. Dette køretøj ser ikke alene fantastisk ud - det er også fyldt med seje funktioner. Fold sidepanelerne op, og åbn bagdørene for at få adgang til båren og det medicinske udstyr ombord. Spændende redningseventyr venter forude i LEGO® City! Indeholder en legetøjsambulance, skaterrampe og minifigurer af skateboarder og ambulanceredder Børn kan udspille redningsmissioner med båren og lægeudstyret i ambulancen Minifigurtilbehøret omfatter en LEGO® legetøjssprøjte, bandage og førstehjælpstaske Et sjovt legetøj med køretøj som gaveidé til børn fra 5 år Kombiner dette køretøjssæt med andre legesæt (sælges separat) fra LEGO® City sortimentet 5+, 184 elements, 191mm x 262mm x 61mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 60451
EAN: 5702017812410
Varenr.: 3302871
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO LEGO City - Nødhjælpsambulance (60451)
138 kr
Til butik
LEGO LEGO City - Nødhjælpsambulance (60451) billede

Produktinformation

Tag på spændende redningsmissioner med LEGO City Emergency Ambulance (60451). Den er perfekt til børn fra 5 år og har foldbare sidepaneler, bagdøre og en båre. Der medfølger skateboard, rampe og minifigurer til fordybende leg. Sæt skub i kreativiteten med LEGO Builder-appens 3D-instruktioner!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Lego
EAN: 5702017812410
Varenr.: D12303
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 60451 City Ambulance - GEEKD.dk
159 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® City - Ambulance 60451 - 184 Dele
178,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
LEGO - City - Ambulance - 184 dele
199,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego City - Ambulance - 60451
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO City Great Vehicles akutambulance 60451 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO City Great Vehicles akutambulance 60451 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK119 kr119 krKøb
2Proshop DK123 kr162 krKøb
3Teknikproffset DK138 kr197 krKøb
4Geekd159 kr159 krKøb
5Kids-world.dk178,95 kr178,95 krKøb
6Legebyen DK199,95 kr238,95 krKøb
7Gucca.dk199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO City Great Vehicles akutambulance 60451

PriceData har fulgt prisen på LEGO City Great Vehicles akutambulance 60451 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 111 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for LEGO City Great Vehicles akutambulance 60451. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for LEGO City Great Vehicles akutambulance 60451 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026119 kr4 kr (3%)
21. maj 2026123 kr3 kr (2%)
19. maj 2026126 kr14 kr (13%)
25. apr. 2026112 kr14 kr (11%)
15. apr. 2026126 kr8 kr (7%)
14. apr. 2026118 kr8 kr (6%)
8. apr. 2026126 kr14 kr (13%)
21. mar. 2026112 kr5 kr (4%)
17. mar. 2026117 kr3 kr (3%)
6. mar. 2026114 kr15 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret