Gå til hovedindhold

DC Comics LEGO Batman 2 DC Superhelte Videospil Platinum xbox spil Hits Import Lego spil - GEEKD.dk

DC ComicsSpilEAN: 0883929243365
Pris fra 188 krtil 308 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 178 kr 28. mar.

Sammenlign priser på LEGO Batman 2 DC Superhelte Videospil Platinum xbox spil Hits Import Lego spil - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 188 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Batman 2: DC Super Heroes - Microsoft Xbox 360 - Action
188 kr
Til butik
LEGO Batman 2: DC Super Heroes - Microsoft Xbox 360 - Action billede

Produktinformation

XBOX360

Produktspecifikationer

Kategori: Spil
Artikel nr.: 0883929243365
EAN: 0883929243365
Varenr.: 2439244
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Batman 2: DC Super Heroes (Platinum Hits) (Import) (X360)
213 kr
Til butik
LEGO Batman 2: DC Super Heroes (Platinum Hits) (Import) (X360) billede

Produktinformation

Batman og Robin vender tilbage i LEGO® Batman 2: DC Super Heroes, den længe ventede efterfølger til det bedst sælgende LEGO® videospil nogensinde, som til dato har solgt mere end 11 millioner enheder verden over. Denne gang slår den dynamiske duo sig sammen med andre berømte DC-superhelte, herunder Superman, Wonder Woman og Green Lantern, for at forhindre de berygtede skurke Lex Luthor og Jokeren i at ødelægge Gotham City. Batman-fans i alle aldre vil nyde en ny og original historie fyldt med klassisk LEGO videospil-action og humor, mens spillerne kæmper for at sætte skurkene tilbage bag tremmer. LEGO Batman 2: DC Super Heroes supplerer den helt nye, nyligt udgivne LEGO® Super Heroes: DC Universe-legetøjssamling. Serien omfatter fem byggesæt, bl.a. The Batcave, og tre detaljerede actionfigurer, der kan bygges. Sprog på omslaget: Engelsk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: DC Comics
Kategori: Xbox 360
EAN: 0883929243365
Varenr.: C98509
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Batman 2: Dc Super Heroes (platinum Hits) (import) - Xbox 360
219,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Batman 2 DC Superhelte Videospil Platinum xbox spil Hits Import Lego spil - GEEKD.dk
308 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Batman 2 DC Superhelte Videospil Platinum xbox spil Hits Import Lego spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Batman 2 DC Superhelte Videospil Platinum xbox spil Hits Import Lego spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK188 kr227 krKøb
2Teknikproffset DK213 kr262 krKøb
3Gucca.dk219,95 kr219,95 krKøb
4Geekd308 kr308 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Batman 2 DC Superhelte Videospil Platinum xbox spil Hits Import Lego spil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO Batman 2 DC Superhelte Videospil Platinum xbox spil Hits Import Lego spil - GEEKD.dk i 164 dage. Laveste pris i perioden er 178 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 208 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 196 kr.

Den nuværende pris på 188 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for LEGO Batman 2 DC Superhelte Videospil Platinum xbox spil Hits Import Lego spil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for LEGO Batman 2 DC Superhelte Videospil Platinum xbox spil Hits Import Lego spil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 2026188 kr20 kr (10%)
8. apr. 2026208 kr30 kr (17%)
28. mar. 2026178 kr30 kr (14%)
27. feb. 2026208 kr23 kr (12%)
26. feb. 2026185 kr23 kr (11%)
4. feb. 2026208 kr30 kr (17%)
28. jan. 2026178 kr30 kr (14%)
23. jan. 2026208 kr1 kr (0%)
21. dec. 2025207 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret