Gå til hovedindhold

LEGO 76969 Jurassic World Dinosaur Fossils: Triceratops Skull - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017814193
Pris fra 265 krtil 426 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 161 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 260 kr 1. jun.

Sammenlign priser på LEGO 76969 Jurassic World Dinosaur Fossils: Triceratops Skull - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 265 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Jurassic World 76969 Dinosaurfossiler: Triceratops-kranium
265 kr
Til butik
LEGO Jurassic World 76969 Dinosaurfossiler: Triceratops-kranium billede

Produktinformation

Byg dit eget triceratops-kranium! Dyk ned i denne LEGO® Jurassic World model, og skab dit eget dinosaurfossil-kranium. Dinosaurmodellen har en bevægelig kæbe med et stykke "rav" i klippebunden. Udvid sceneriet med en faktaplade, en udgravningsplade med minifossiler og en LEGO minifigur af en palæontolog. Tag dinosaurkraniet af standen for at ændre udstillingsmodellen, når du vil. Et triceratops-kranium, en minifigur og en udgravningsplade med minifossiler og redskaber Kraniet kan stilles på standen eller sammen med LEGO® minifiguren og graveredskaberne Jurassic World-sættet er en sjov dinosaur-inspireret fødselsdagsgave eller julegave til børn Velkommen til en interaktiv måde at bygge på med LEGO® Builder appen LEGO® Jurassic World sæt hjælper børn med at udforske deres passion for dinosaurer 9+, 468 elements, 282mm x 262mm x 59mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 76969
EAN: 5702017814193
Varenr.: 3302812
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 76969 Jurassic World Dinosaur Fossils: Triceratops Skull - GEEKD.dk
319 kr
Til butik
LEGO 76969 Jurassic World Dinosaur Fossils: Triceratops Skull - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO tbd 76969 Unge palæontologer fra 9 år kan nyde fantasifuld Jurassic World-inspireret leg ved at samle dinosaurfossiler med LEGO ® Jurassic World byggesættet Dinosaurfossiler: Triceratops-kranium (76969). Legesættet i serien Dinosaurfossiler indeholde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017814193
Varenr.: 51623744078160
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Jurassic World - Dinosaurfossiler: Tri... 76969 - 468 Dele
349,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Jurassic World - Dinosaur-fossiler: Triceratops-kranie (76969)
363 kr
Til butik
Gå til Klodshelten
TrustScore 4.5 ud af 54,4
LEGO Dinosaurfossiler: Triceratops-kranium (76969)
395 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
76969 LEGO Jurassic World Dinosaurfossiler: Triceratops-kranium
399,95 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Jurassic World dinosaurfossiler: triceratops-kranie 76969
426 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 76969 Jurassic World Dinosaur Fossils: Triceratops Skull - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 76969 Jurassic World Dinosaur Fossils: Triceratops Skull - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK265 kr304 krKøb
2Geekd319 kr319 krKøb
3Kids-world.dk349,95 kr349,95 krKøb
4Teknikproffset DK363 kr422 krKøb
5Klodshelten395 kr395 krKøb
6Legekæden399,95 kr399,95 krKøb
7Komplett DK426 kr426 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 76969 Jurassic World Dinosaur Fossils: Triceratops Skull - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 76969 Jurassic World Dinosaur Fossils: Triceratops Skull - GEEKD.dk i 170 dage. Laveste pris i perioden er 200 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 285 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 263 kr.

Den nuværende pris på 265 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for LEGO 76969 Jurassic World Dinosaur Fossils: Triceratops Skull - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for LEGO 76969 Jurassic World Dinosaur Fossils: Triceratops Skull - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026265 kr5 kr (2%)
1. jun. 2026260 kr5 kr (2%)
30. maj 2026265 kr5 kr (2%)
10. mar. 2026260 kr60 kr (30%)
24. feb. 2026200 kr60 kr (23%)
26. dec. 2025260 kr20 kr (7%)
25. dec. 2025280 kr6 kr (2%)
24. dec. 2025274 kr6 kr (2%)
20. dec. 2025280 kr5 kr (2%)
16. dec. 2025285 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret