Gå til hovedindhold

LEGO - Wednesday - Thing's Apartment (76785) - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017813196
Pris fra 485 krtil 649,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 164,95 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO - Wednesday - Thing's Apartment (76785) - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 485 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO 76785 Tings lejlighed
485 kr
Til butik
LEGO 76785 Tings lejlighed billede

Produktinformation

Udforsk Tings nye lejlighed! Skab et hyggeligt, transportabelt hjem i kisten, der kan bygges og åbnes. Arranger møbler og andre ting, tænd ild, mens Ting gearer ned efter endnu et mystisk eventyr med Wednesday, og hjælp så Enid med at give Ting ny neglelak på. Skriv lidt, spil videospil, eller slap af. Efter end leg kan du lukke kisten og lave en spøjs udstilling. Hjem er der, hvor Tings kiste er. Byggesættet omfatter en klodsbygget kiste med legeområder og masser af tilbehør Legesættet indeholder en bevægelig Ting-figur og en minidukkefigur af Enid Sinclair Iøjnefaldende udstillingsgenstand med kreative detaljer, der inspirerer til leg Fødselsdagsgave eller halloween-gave til børn, der elsker tv-serien, Ting eller Enid Download LEGO® Builder appen for at få interaktive 3D-byggevejledninger 10+, 828 elements, 262mm x 382mm x 94mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 76785
EAN: 5702017813196
Varenr.: 3340407
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO - Wednesday - Thing's Apartment (76785) - GEEKD.dk
524 kr
Til butik
LEGO - Wednesday - Thing's Apartment (76785) - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO Thing's Apartment Endeløs bærbar hverdagsleg venter Wednesday-fans fra 10 år i det detaljerede klodsbyggede LEGO ® Wednesday byggelegetøj Tings lejlighed (76785). Den kreative lege- og udstillingsmodel er en sjov fødselsdagsgave til børn og omfa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017813196
Varenr.: 52337470439760
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Wednesday – Things lejlighed (76785)
599 kr
Til butik
LEGO Wednesday – Things lejlighed (76785) billede

Produktinformation

Slip din indre arkitekt løs og dyk ned i en verden fuld af mystik og eventyr med byggesættet "LEGO® Wednesday Things lejlighed". Dette sæt er perfekt til fans fra 10 år og opefter og er en dejlig blanding af kreativitet og spænding, der fanger essensen af Wednesday Addams' skæve verden. Funktioner: Bærbart legesæt: Sættet indeholder en detaljeret designet kuffert, der kan åbnes og forvandles til en fantasifuld lejlighed. Indenfor finder du en hyggelig seng, en stilfuld stol, en charmerende hat og et ur, alt sammen klar til at danne rammen om fantasifuld leg. Tilbehør: Kuffertens låg er smart designet til at rumme klistermærker, neglelak og håndcreme, så du kan tilføje personlige detaljer og kreativt tilpasse legetøjet. Karakterer: Giv historien liv med en bevægelig Thing-figur og en Enid-minidukke, der tilføjer dybde og personlighed til dine legeeventyr. Dette sæt er ikke bare et legetøj – det er en indgang til uendelig historiefortælling og kreativ udfoldelse. Uanset om du skaber en mystisk fortælling eller blot nyder selve byggeprocessen, byder dette sæt på timevis af underholdning. Gaveværdig: Dette sæt er ideelt til fødselsdage, halloween eller jul og er en gennemtænkt gave til større børn og fans af Wednesday-serien. Det er en perfekt blanding af leg og udstilling, hvilket gør det til en unik tilføjelse til enhver rumindretning. Udvid din verden: For dem, der ikke kan få nok af Wednesdays eventyr, kan du udforske yderligere sæt i serien "LEGO: Wednesday Addams" (sælges separat) for at udvide dit univers af leg og udstilling. Interaktiv byggeoplevelse: Forbedr din byggeoplevelse med LEGO Builder-appen. Dette intuitive værktøj giver dig mulighed for at zoome ind, rotere modeller i 3D, gemme din fremgang og følge med i din byggeproces, hvilket gør oplevelsen både sjov og lærerig. Med, 828 dele, , der skal samles, lover dette sæt en givende udfordring, der kulminerer i et mesterværk, der er værd at udstille. Uanset om du er en erfaren bygger eller nybegynder i LEGO-verdenen, tilbyder Things lejlighed en fængslende blanding af kreativitet, mystik og sjov. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Lego
EAN: 5702017813196
Varenr.: D40755
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego 76785 - Wednesday - Tings Lejlighed - 828 Dele
619,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Wednesday - Tings Lejlighed 76785 - 828 Dele
649,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
76785 LEGO Wedensday Tings Lejlighed
649,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO - Wednesday - Thing's Apartment (76785) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO - Wednesday - Thing's Apartment (76785) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK485 kr524 krKøb
2Geekd524 kr524 krKøb
3Teknikproffset DK599 kr658 krKøb
4Gucca.dk619,95 kr619,95 krKøb
5Kids-world.dk649,95 kr649,95 krKøb
6Legekæden649,95 kr649,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO - Wednesday - Thing's Apartment (76785) - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO - Wednesday - Thing's Apartment (76785) - GEEKD.dk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 459 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 515 kr.

Den nuværende pris på 485 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for LEGO - Wednesday - Thing's Apartment (76785) - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for LEGO - Wednesday - Thing's Apartment (76785) - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026485 kr39 kr (7%)
28. maj 2026524 kr5 kr (1%)
27. maj 2026529 kr5 kr (1%)
23. maj 2026524 kr5 kr (1%)
22. maj 2026529 kr5 kr (1%)
6. maj 2026524 kr4,04 kr (1%)
5. maj 2026519,96 kr2,96 kr (1%)
2. maj 2026517 kr12 kr (2%)
1. maj 2026529 kr12 kr (2%)
29. apr. 2026517 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret