Gå til hovedindhold

LEGO 76443 Harry Potter Hagrid and Harry's Motorcycle Ride - GEEKD.dk

LegoByggelegetøjEAN: 5702017812816
Pris fra 326 krtil 489 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 163 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 292 kr 14. mar.

Sammenlign priser på LEGO 76443 Harry Potter Hagrid and Harry's Motorcycle Ride - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 326 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Harry Potter 76443 Hagrid™ og Harrys motorcykeltur
326 kr
Til butik
LEGO Harry Potter 76443 Hagrid™ og Harrys motorcykeltur billede

Produktinformation

Hold godt fast, og kør mod Vindelhuset på Hagrids flyvende motorcykel! Udspil dramatiske scener fra Harry Potter og Dødsregalierne, og find på dine egne historier med den detaljerede model. Kør motorcyklen med halvkæmpen Hagrid™ og Harry Potter™ i sidevognen samt uglen Hedvig bagpå. Eller du kan udstille din magiske kreation som en del af din klodsbyggede samling af LEGO® Harry Potter sæt! Modellen indeholder indbyggede legetøjsfigurer af Harry Potter™, Hedvig og Hagrid™ En sjov byggeudfordring med den elskede figur Rubeus Hagrid™, som virkelig indfanger hans udseende Kør Hagrids flyvende motorcykel, og anbring de 3 figurer i forskellige positurer Fødselsdagsgave til børn fra 9 år og enhver fan af troldmandsverdenen Hold styr på fremskridt, zoom ind på og drej modellen i 3D med LEGO® Builder appen 9+, 617 elements, 262mm x 282mm x 76mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 76443
EAN: 5702017812816
Varenr.: 3302791
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 76443 Harry Potter Hagrid and Harry's Motorcycle Ride - GEEKD.dk
359 kr
Til butik
LEGO 76443 Harry Potter Hagrid and Harry's Motorcycle Ride - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO 76443 byggeklods Hold godt fast på Hagrid™ og Harrys motorcykeltur (76443) med dette magiske legetøj til piger, drenge og enhver fan af troldmandsverdenen. LEGO ® Harry Potter™ lege- og udstillingssættet er en sej fødselsdagsgave til børn fra 9 å...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Lego
EAN: 5702017812816
Varenr.: 51623650722128
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Harry Potter TM - Hagrid™ & Harrys motorcykeltur (76443)
374 kr
Til butik
LEGO Harry Potter TM - Hagrid™ & Harrys motorcykeltur (76443) billede

Produktinformation

Tag på en magisk rejse med LEGO Hagrid™ & Harry's Motorcycle Ride. Dette sæt er perfekt til fans fra 9 år og indeholder bevægelige figurer af Harry, Hedwig™ og Hagrid på en motorcykel med sidevogn. Genskab ikoniske scener, eller udstil det som fortryllende dekoration. Gør oplevelsen endnu bedre med LEGO Builder-appen. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Lego
EAN: 5702017812816
Varenr.: D12252
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Harry Potter - Hagrid & Harry's Motorc... 76443 - 617 Dele
426,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Harry Potter - Hagrid Og Harrys Motorcykeltur - 76443
429,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Harry Potter 76443 - Hagrids motorcykel med sidevogn (617 dele)
-2%469 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Harry Potter 76443 - Hagrids motorcykel med sidevogn (617 dele)
-2%489 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 76443 Harry Potter Hagrid and Harry's Motorcycle Ride - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 76443 Harry Potter Hagrid and Harry's Motorcycle Ride - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK326 kr365 krKøb
2Geekd359 kr359 krKøb
3Teknikproffset DK374 kr433 krKøb
4Kids-world.dk426,95 kr426,95 krKøb
5Gucca.dk429,95 kr429,95 krKøb
6Boligcenter DK469 kr469 krKøb
7Vivas DK489 kr568 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 76443 Harry Potter Hagrid and Harry's Motorcycle Ride - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 76443 Harry Potter Hagrid and Harry's Motorcycle Ride - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 269 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 326 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 309 kr.

Den nuværende pris på 326 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for LEGO 76443 Harry Potter Hagrid and Harry's Motorcycle Ride - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for LEGO 76443 Harry Potter Hagrid and Harry's Motorcycle Ride - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026326 kr31 kr (11%)
2. maj 2026295 kr31 kr (10%)
29. apr. 2026326 kr33 kr (11%)
14. apr. 2026293 kr13 kr (4%)
4. apr. 2026306 kr4 kr (1%)
31. mar. 2026310 kr5 kr (2%)
28. mar. 2026305 kr5 kr (2%)
25. mar. 2026310 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026311 kr7 kr (2%)
17. mar. 2026304 kr12 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret