Gå til hovedindhold

LEGO 76323 Marvel Super Heroes Avengers: Endgame final showdown - GEEKD.dk

LEGOSamleklodser9 minifigurer inkluderetKreativ leg og bygningEAN: 5702017817958

LEGO Marvel Avengers Endgame sæt med 9 minifigurer, Thanos-figur og Ant-Man mech. Perfekt til kreativ leg med superhelte fra 10 år med 621 elementer. Læs mere

Pris fra 648 krtil 948 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 300 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 609 kr 10. mar.

Sammenlign priser på LEGO 76323 Marvel Super Heroes Avengers: Endgame final showdown - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 648 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 76323 Marvel Super Heroes Avengers: Endgame final showdown - GEEKD.dk
648 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Super Heroes Marvel 76323 Avengers: Endgame - den endelige kamp
649 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Marvel Avengers Endgame - Den Endelige... 76323 - 621 Dele
794,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Superhelte - Avengers: Endgame Final Battle (76323)
835 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
76323 LEGO Super Heroes Avengers: Endgame den endelige kamp
899,95 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Super Heroes Marvel Avengers: Endgame – slutstriden 76323
948 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 76323 Marvel Super Heroes Avengers: Endgame final showdown - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 76323 Marvel Super Heroes Avengers: Endgame final showdown - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Geekd648 kr648 krKøb
2Proshop DK649 kr688 krKøb
3Kids-world.dk794,95 kr794,95 krKøb
4Teknikproffset DK835 kr894 krKøb
5Legekæden899,95 kr899,95 krKøb
6Komplett DK948 kr948 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

LEGO Marvel Avengers Endgame Den Endelige Kamp 76323

LEGO

LEGO Marvel Avengers Endgame sæt med 9 minifigurer, Thanos-figur og Ant-Man mech. Perfekt til kreativ leg med superhelte fra 10 år med 621 elementer.

• lego avengers
• marvel byggesæt
• superhelte legetøj
• avengers endgame
• iron man lego
• thanos figur
• minifigurer
• Kreativ leg og bygning
• 9 minifigurer inkluderet

Beskrivelse

LEGO Marvel Avengers Endgame Den Endelige Kamp (76323) er et autentisk detaljeret byggesæt fra det episke opgør i Marvel Studios-filmen. Sættet indeholder 9 ikoniske minifigurer: Captain America med skjold, Iron Man MK85 med sværd og skjold, chitauri med armmonteret skyder, Ant-Man, Scarlet Witch med flamme-elementer, Doctor Strange, Iron Spider med 4 bevægelige ben, Black Panther og Falcon med 2 knopskydere. En stor LEGO Thanos-figur, fuldt bevægelig Ant-Man mech-robot, 2 eksploderende sten-funktioner og interdimensionelle portaler sikrer superhelte-action i episk skala. Med 621 elementer inspirerer dette bygge- og udstillingslegetøj til endeløse kreative eventyr for drenge og piger fra 10 år. Perfekt til leg, udstilling og ombygning med uendeligt mange muligheder.

Specifikationer

tema:Avengers Endgame
serie:LEGO Marvel Super Heroes
vægt:765 gram
producent:LEGO
antal_dele:621 stk
funktioner:Eksploderende sten + portaler
dimensioner:20 x 32 x 19 cm
minifigurer:9 stk
aldersgruppe:10+ år
special_figurer:Thanos + Ant-Man mech

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange minifigurer følger med sættet?

Sættet indeholder 9 minifigurer: Captain America, Iron Man MK85, chitauri, Ant-Man, Scarlet Witch, Doctor Strange, Iron Spider, Black Panther og Falcon, plus en stor Thanos-figur.

Er sættet egnet til børn under 10 år?

Nej, sættet er anbefalet for børn fra 10 år og opefter på grund af kompleksiteten og små dele. Det indeholder 621 elementer og kræver tålmodighed at bygge.

Kan man ombygge sættet til andre konfigurationer?

Ja, sættet har uendeligt alsidige muligheder for ombygning og kan kombineres med andre LEGO Marvel sæt for endnu større kreative muligheder.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 76323 Marvel Super Heroes Avengers: Endgame final showdown - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 76323 Marvel Super Heroes Avengers: Endgame final showdown - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 609 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 642 kr.

Den nuværende pris på 648 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for LEGO 76323 Marvel Super Heroes Avengers: Endgame final showdown - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for LEGO 76323 Marvel Super Heroes Avengers: Endgame final showdown - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026648 kr1 kr (0%)
27. maj 2026649 kr1 kr (0%)
23. maj 2026648 kr1 kr (0%)
22. maj 2026649 kr1 kr (0%)
21. maj 2026648 kr1 kr (0%)
20. maj 2026649 kr1 kr (0%)
2. maj 2026648 kr1 kr (0%)
1. maj 2026649 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026648 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026649 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret