Gå til hovedindhold

LEGO 76309 Marvel Super Heroes Spider-Man vs. Venom Muscle Car - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017817828
Pris fra 186 krtil 279 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 93 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 161,73 kr 20. maj

Sammenlign priser på LEGO 76309 Marvel Super Heroes Spider-Man vs. Venom Muscle Car - GEEKD.dk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 186 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Super Heroes Marvel 76309 Spider-Man mod Venom-muskelbil
186 kr
Til butik
LEGO Super Heroes Marvel 76309 Spider-Man mod Venom-muskelbil billede

Produktinformation

Da Spider-Man ser Venom stjæle guldbarrer fra pengeskabet, ræser skurken væk i sin venomiserede muskelbil - med pengeskabet på slæb! Spider-Man springer i aktion med netskyderen i hånden, mens Spider-Woman kaster et gigantisk spind mod Venom, som kæmper imod med sine skydere. Slipper Venom væk med guldet, eller tager det netsvingende drømmehold ham ved tentaklerne? Indeholder 3 minifigurer med tilbehør: Spider-Man, Venom og Spider-Woman Venoms bil har 2 skydere, og der kan åbnes ind til både motor og cockpit Børn kan anbringe minifiguren af Venom i bilen ved at fjerne 2 af hans tentakler Spider-Man-byggelegetøjet er en fantastisk gave til børn og fans af superhelte Gør superheltelegen endnu sjovere med mange flere LEGO® Marvel sæt (sælges separat) 7+, 254 elements, 191mm x 262mm x 61mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 76309
EAN: 5702017817828
Varenr.: 3302826
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Super Heroes Spider-Man mod Venoms muskelbil 76309
186 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Super Heroes - Spider-Man vs. Venom muskelbil (76309)
203 kr
Til butik
LEGO Super Heroes - Spider-Man vs. Venom muskelbil (76309) billede

Produktinformation

Udløs episke kampe med sættet LEGO Spider-Man vs. Venom Muscle Car! Dette sæt, der kan bygges, er perfekt til Marvel-fans fra 7 år og indeholder en venomiseret bil med skydere, et cockpit, der kan åbnes, og 3 minifigurer: Spider-Man, Venom og Spider-Woman. Kast dig ud i spændende rollespil med et pengeskab fyldt med guldbarrer!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Lego
EAN: 5702017817828
Varenr.: D12323
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Marvel 76309 Spider-Man vs. Venom muskelbil
-4%259 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Marvel Spiderman - Spider-man Mod Venom Muskelbil - 76309
259,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 76309 Marvel Super Heroes Spider-Man vs. Venom Muscle Car - GEEKD.dk
266 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Marvel - Spider-Man Mod Venom-Muskelbil 76309 - 254 Dele
267,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Marvel 76309 Spider-Man vs. Venom muskelbil
-3%279 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 76309 Marvel Super Heroes Spider-Man vs. Venom Muscle Car - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 76309 Marvel Super Heroes Spider-Man vs. Venom Muscle Car - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK186 kr225 krKøb
2Komplett DK186 kr186 krKøb
3Teknikproffset DK203 kr262 krKøb
4Boligcenter DK259 kr259 krKøb
5Gucca.dk259,95 kr259,95 krKøb
6Geekd266 kr266 krKøb
7Kids-world.dk267,95 kr267,95 krKøb
8Vivas DK279 kr358 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 76309 Marvel Super Heroes Spider-Man vs. Venom Muscle Car - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 76309 Marvel Super Heroes Spider-Man vs. Venom Muscle Car - GEEKD.dk i 184 dage. Laveste pris i perioden er 161,73 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 269,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 186 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LEGO 76309 Marvel Super Heroes Spider-Man vs. Venom Muscle Car - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LEGO 76309 Marvel Super Heroes Spider-Man vs. Venom Muscle Car - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026186 kr22 kr (13%)
27. maj 2026164 kr2,27 kr (1%)
20. maj 2026161,73 kr6,27 kr (4%)
19. maj 2026168 kr2 kr (1%)
13. maj 2026166 kr4 kr (2%)
6. maj 2026170 kr4 kr (2%)
15. apr. 2026166 kr9 kr (5%)
11. mar. 2026175 kr2 kr (1%)
2. mar. 2026177 kr8 kr (5%)
16. feb. 2026169 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret