Gå til hovedindhold

LEGO 43271 Disney Classic Puppies Lucky and Penny from 101 Dalmatians - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017814605
Pris fra 156 krtil 219,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 63,95 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 148 kr 30. apr.

Sammenlign priser på LEGO 43271 Disney Classic Puppies Lucky and Penny from 101 Dalmatians - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Disney 43271 Hvalpene Lucky og Penny fra 101 dalmatinere
156 kr
Til butik
LEGO Disney 43271 Hvalpene Lucky og Penny fra 101 dalmatinere billede

Produktinformation

Adopter to af sødeste hvalpe nogensinde! Byg Lucky og Penny fra Disney-klassikeren 101 dalmatinere, og hyg dig med de nuttede hvalpe. Lær dem at hente kødbenet, eller hold dem underholdt foran tv'et. Med deres drejelige hoveder og bevægelige ben og haler kan hvalpene stå, sidde eller ligge, når de ikke er i gang med at lege. Og de venter tålmodigt med søde hundeøjne på at få lov til at lege igen! Byggesættet indeholder 2 LEGO® ǀ Disney dyrefigurer, et klodsbygget kødben og et tv LEGO® ǀ Disney hvalpefigurerne har drejelige hoveder og bevægelige ben til forskellige positurer Disney bygge- og legesæt inspirerer til endeløs historiefortælling og sjov med leg og udstilling Byg-selv-figurerne af hvalpe til børn er en gaveidé til piger og drenge fra 6 år Se andre LEGO® sæt eller LEGO ǀ Disney byggesæt (sælges separat) 6+, 268 elements, 191mm x 205mm x 61mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 43271
EAN: 5702017814605
Varenr.: 3340289
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Disney Classic 101 dalmatinere – Lucky og Penny 43271
156 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 43271 Disney Classic Puppies Lucky and Penny from 101 Dalmatians - GEEKD.dk
186 kr
Til butik
LEGO 43271 Disney Classic Puppies Lucky and Penny from 101 Dalmatians - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO Disney Lucky und Penny aus 101 Dalmatiner Glæd børn og dyrevenner fra 6 år med LEGO ® ǀ Disney byggelegetøjet Hvalpene Lucky og Penny fra 101 dalmatinere (43271). Byg-selv-legetøjet er fyldt med legemuligheder og indeholder figurer af 2 dalmatinerhv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017814605
Varenr.: 51623532593488
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Disney - Hvalpene Lucky Og Penny Fra 1... 43271 - 268 Dele
219,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
43271 LEGO Disney Hvalpene Lucky og Penny fra 101 dalmatinere
219,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 43271 Disney Classic Puppies Lucky and Penny from 101 Dalmatians - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 43271 Disney Classic Puppies Lucky and Penny from 101 Dalmatians - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK156 kr195 krKøb
2Komplett DK156 kr156 krKøb
3Geekd186 kr186 krKøb
4Kids-world.dk219,95 kr219,95 krKøb
5Legekæden219,95 kr219,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 43271 Disney Classic Puppies Lucky and Penny from 101 Dalmatians - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 43271 Disney Classic Puppies Lucky and Penny from 101 Dalmatians - GEEKD.dk i 184 dage. Laveste pris i perioden er 142 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 156 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 149 kr.

Den nuværende pris på 156 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for LEGO 43271 Disney Classic Puppies Lucky and Penny from 101 Dalmatians - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for LEGO 43271 Disney Classic Puppies Lucky and Penny from 101 Dalmatians - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026156 kr7 kr (5%)
2. maj 2026149 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026148 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026149 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026148 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret