Gå til hovedindhold

LEGO 43265 Disney Princess Arendelle Castle - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017814544
Pris fra 186 krtil 284 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 98 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 159 kr 13. mar.

Sammenlign priser på LEGO 43265 Disney Princess Arendelle Castle - GEEKD.dk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 186 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Disney 43265 Frost: Arendal slot
186 kr
Til butik
LEGO Disney 43265 Frost: Arendal slot billede

Produktinformation

Fest på slottet i Arendal! Tag med Anna, Elsa og Olaf til sjov på det snedækkede slot. Se på de funklende iskrystaller, som er så smukke. Brrr, det er tid til at gå ind og få varmen ved ilden. Gå ind ad dørene - der er serveret cupcakes og drikkevarer på bordet i spisestuen. Lækkert! Hold et hyggeligt pyjamasparty på Anna og Elsas værelse - der venter meget mere vintersjov i morgen! Et bygge- og legesæt, der omfatter et slot med 2 etager og 3 figurer af LEGO® ǀ Disney karakterer Døre, der kan åbnes, flytbare møbler og 2 slæder, der kan bygges, så legen kan begynde Det sjove byg-selv-sæt inspirerer børn til at skabe og udspille ubegrænsede nye historier Denne Disney-gave er til piger, drenge og børn i fra 5 år, der elsker fysisk leg Se andre LEGO® byggesæt eller LEGO ǀ Disney sæt (sælges separat) 5+, 177 elements, 262mm x 191mm x 61mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 43265
EAN: 5702017814544
Varenr.: 3302887
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Disney Princess - Arendelle Frozen Castle (43265)
221 kr
Til butik
LEGO Disney Princess - Arendelle Frozen Castle (43265) billede

Produktinformation

Tag på en magisk rejse med LEGO Arendelle Frozen Castle. Sættet er perfekt til børn fra 5 år og indeholder et slot, der kan bygges, med døre, der kan åbnes, slæder og de elskede figurer Elsa, Anna og Olaf. Fremhæv kreativiteten og historiefortællingen med dette fortryllende legesæt, der er ideelt til Frozen-fans. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Lego
EAN: 5702017814544
Varenr.: D12245
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 43265 Disney Princess Arendelle Castle - GEEKD.dk
249 kr
Til butik
LEGO 43265 Disney Princess Arendelle Castle - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO LEG LE CHATEAU GLACE ARENDELLE Vintereventyr venter børn og fans fra 5 år i det fantasifulde og sjove LEGO ® ǀ Disney Frost byggelegetøj Frost: Arendal slot (43265), som har et slot med døre, der kan åbnes, spisestue og soveværelse, 2 slæder, der ka...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Lego
EAN: 5702017814544
Varenr.: 51628358697296
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Disney Frost Arendelle Slot 43265 - byggesæt
-4%259 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Disney - Frost - Arendal Slot 43265 - 177 Dele
268,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
43265 LEGO Disney Princess Frost: Arendal slot
269,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Disney Frost Arendelle Slot 43265 - byggesæt
-3%279 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Disney Princess slottet i Arendal 43265
284 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 43265 Disney Princess Arendelle Castle - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 43265 Disney Princess Arendelle Castle - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK186 kr225 krKøb
2Teknikproffset DK221 kr280 krKøb
3Geekd249 kr249 krKøb
4Boligcenter DK259 kr259 krKøb
5Kids-world.dk268,95 kr268,95 krKøb
6Legekæden269,95 kr269,95 krKøb
7Vivas DK279 kr358 krKøb
8Komplett DK284 kr284 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 43265 Disney Princess Arendelle Castle - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 43265 Disney Princess Arendelle Castle - GEEKD.dk i 187 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 29. november 2025), højeste er 188 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 177 kr.

Den nuværende pris på 186 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for LEGO 43265 Disney Princess Arendelle Castle - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for LEGO 43265 Disney Princess Arendelle Castle - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026186 kr1 kr (1%)
19. maj 2026185 kr19 kr (11%)
16. maj 2026166 kr7 kr (4%)
13. mar. 2026159 kr26 kr (14%)
11. mar. 2026185 kr3 kr (2%)
17. feb. 2026188 kr13 kr (7%)
7. feb. 2026175 kr13 kr (7%)
18. dec. 2025188 kr10 kr (6%)
16. dec. 2025178 kr2 kr (1%)
11. dec. 2025176 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret