Gå til hovedindhold

2K Games LEGO 2K Drive - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk

2K GamesSpilEAN: 5026555368179
Pris fra 72 krtil 109 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO 2K Drive - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO 2K Drive - Microsoft Xbox One - Racing
72 kr
Til butik
LEGO 2K Drive - Microsoft Xbox One - Racing billede

Produktinformation

Xbox Series X, Xbox One

Produktspecifikationer

Mærke: 2K Games
Kategori: Spil
Artikel nr.: 5026555368179
EAN: 5026555368179
Varenr.: 3152915
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
2K Games LEGO 2K Drive
84 kr
Til butik
2K Games LEGO 2K Drive billede

Produktinformation

Velkommen til Bricklandia, hjemsted for et kæmpe LEGO® køreeventyr i en åben verden. Kør hvor som helst, spil med hvem som helst, byg dine drømmekøretøjer, og besejr en række vilde racerrivaler i kampen om det, det eftertragtede Sky Trophy!, I LEGO 2K Drive giver dit fantastiske transformerende køretøj dig friheden til at køre problemfrit hen over medrivende racerbaner, offroad-terræn og åbent vand. Udforsk den enorme verden, bricklandia, vis dine kørefærdigheder, og byg køretøjer klods for klods!, DEN ULTIMATIVE LEGO-KØREOPLEVELSE, Sæt dig bag rattet, og gør dig klar til masser af udforskning af den åbne verden og spændende løb! Tag, den spændende historietilstand, hop ind i et enkelt løb eller Cup Series-turneringer, og slå dig løs i vilde minispil, væg minispil. Mestre kunsten at drifte, booste og bruge power-ups til at besejre, modstandere!, RACE FOR THE SKY-TROFÆET, Story mode følger din rejse fra rookie racer til berømt mester, mens du konkurrerer, mod en række karismatiske rivaler. Med hver sejr arbejder du dig op i rækkerne for at, til at tage kampen op mod den berygtede Shadow Z. UDFORSKNING AF DEN ÅBNE VERDEN, Den store og livlige verden i Bricklandia kan du udforske, som det passer dig, fuld af farverige figurer og skøre opgaver, figurer og skøre opgaver. Zoom forbi frodige marker på Turbo Acres' fortov, kør offroad i, ørkenerne i Big Butte County, sejl hen over Prospecto Valleys maleriske vandveje og meget, og meget mere. SLIP DIN KREATIVITET LØS, At bygge køretøjer i Garage er lige så nemt som at sætte klodser sammen. Konstruer nye biler og både, både fra bunden, modificer ethvert køretøj i din samling, eller slap af med guidede byggerier, og tag så, kør en tur med din kreation og del den med verden!, SPIL SAMMEN DERHJEMME OG ONLINE, Kør rundt i Bricklandia i lokal splitscreen med to spillere, eller slut dig til dine kørevenner med op til, seks spillere online!, Sprog på omslaget: Engelsk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: 2K Games
Kategori: Spil
EAN: 5026555368179
Varenr.: C99422
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego 2k Drive - Xbox Series X
-10%89,95 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 2K Drive - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 2K Drive - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 2K Drive - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK72 kr111 krKøb
2Teknikproffset DK84 kr133 krKøb
3Gucca.dk89,95 kr89,95 krKøb
4Geekd109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 2K Drive - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 2K Drive - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 92 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 72 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for LEGO 2K Drive - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for LEGO 2K Drive - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 202672 kr10 kr (12%)
9. apr. 202682 kr1 kr (1%)
19. jan. 202681 kr1 kr (1%)
18. dec. 202582 kr9 kr (10%)
17. dec. 202591 kr1 kr (1%)
6. dec. 202592 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret