Gå til hovedindhold

LEGO 21333 Ideas Vincent van Gogh - Starry Night - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017189840
Pris fra 1.299 krtil 1.619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.283 kr 20. maj

Sammenlign priser på LEGO 21333 Ideas Vincent van Gogh - Starry Night - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1299 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Klodshelten
TrustScore 4.5 ud af 54,4
LEGO Vincent van Gogh Stjernenatten (21333)
1.299 kr
Til butik
LEGO Vincent van Gogh Stjernenatten (21333) billede

Produktinformation

Styrk kreativiteten, find koncentrationen, og byg din egen LEGO® klodsversion af et af Vincent van Goghs mest berømte kunstværker, Stjernenatten, som kan ses på Museum of Modern Art (MoMA) i New York City. Brug innovative byggeteknikker til at indfange va...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Ideas
EAN: 5702017189840
Varenr.: 15582058709372
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Ideas 21333 Vincent van Gogh - Stjernenatten
1.304 kr
Til butik
LEGO Ideas 21333 Vincent van Gogh - Stjernenatten billede

Produktinformation

Skab kreativitet. Skab koncentration. Byg din egen 3D-udgave i LEGO® klodser af et af Vincent van Goghs mest berømte kunstværker, Stjernenatten, som kan ses på Museum of Modern Art (MoMA) i New York City. Oplev innovative byggeteknikker til at fange van Goghs hvirvlende penselstrøg, og hæng dit færdige mesterværk op i krogen på en væg, eller stil det fritstående. Denne vidunderligt detaljerede LEGO Ideas model (21333) har en justerbar udstillingsarm, som minifiguren af Vincent van Gogh kan stå på med sin pensel, palet og staffeli. Denne samlermodel er en super godbid til dig selv eller en gaveidé til andre kunstelskere, og den indeholder instruktioner til hvert trin i din fordybende, kreative oplevelse. Velkommen til LEGO sæt for voksne - en zen-zone, hvor du kan slappe af med praktiske, tankevækkende gør-det-selv-projekter. Uanset hvad din passion er, er der et fascinerende byggesæt, der venter på dig.

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 21333
EAN: 5702017189840
Varenr.: 3190356
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Ideas Vincent van Gogh – Stjernenat 21333
1.304 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Ideas 21333 - Vincent van Gogh - The Starry Night
1.434 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 21333 Ideas Vincent van Gogh - Starry Night - GEEKD.dk
1.451 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Ideas 21333 Stjerneklar Nat - Vincent van Gogh
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Ideas 21333 Stjerneklar Nat - Vincent van Gogh
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 21333 Ideas Vincent van Gogh - Starry Night - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 21333 Ideas Vincent van Gogh - Starry Night - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Klodshelten1.299 kr1.299 krKøb
2Proshop DK1.304 kr1.304 krKøb
3Komplett DK1.304 kr1.304 krKøb
4Teknikproffset DK1.434 kr1.493 krKøb
5Geekd1.451 kr1.451 krKøb
6Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
7Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 21333 Ideas Vincent van Gogh - Starry Night - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 21333 Ideas Vincent van Gogh - Starry Night - GEEKD.dk i 169 dage. Laveste pris i perioden er 1.211 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 1.478 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.306 kr.

Den nuværende pris på 1.299 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for LEGO 21333 Ideas Vincent van Gogh - Starry Night - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for LEGO 21333 Ideas Vincent van Gogh - Starry Night - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.299 kr16 kr (1%)
20. maj 20261.283 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.285 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.286 kr4 kr (0%)
24. apr. 20261.290 kr1 kr (0%)
15. apr. 20261.291 kr8 kr (1%)
14. apr. 20261.299 kr94 kr (7%)
13. apr. 20261.393 kr94 kr (7%)
10. apr. 20261.299 kr8 kr (1%)
6. mar. 20261.291 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret