Gå til hovedindhold

LEGO 10460 DUPLO building plate in green - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017783192
Pris fra 74 krtil 129,95 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 55,95 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO 10460 DUPLO building plate in green - GEEKD.dk og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO 10460 Grøn byggeplade
74 kr
Til butik
LEGO DUPLO 10460 Grøn byggeplade billede

Produktinformation

Denne 16x16-knops grønne byggeplade holder klodser effektivt fast i alle vinkler (selv på hovedet!). Den åbner for en uendelig verden af fantasifulde legemuligheder, fra græsklædte haver til eksotiske jungler, stejle bjergsider eller seje, grønne flyvemaskiner. Og når byggeriet er forbi, er den robuste overflade en sikker måde for børn at transportere og udstille deres vidunderlige kreationer på. Byg-selv-legetøj med hundredvis af perfekt arrangerede og robuste knopper i et gittermønster Den ideelle overflade til endeløst kreativt byggeri Det inspirerende legetøj er en kvalitetsgave til små børn fra 18 måneder Fantasifuldt LEGO® DUPLO® legetøj lever op til strenge branchestandarder for kvalitet Alle LEGO® DUPLO® sæt er designet til at rumme endeløs og udviklende leg 1½+, 1 elements, 308mm x 260mm x 6mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 10460
EAN: 5702017783192
Varenr.: 3302963
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO Classic byggeplade 10460 (grøn)
78 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Duplo 10460 Grøn byggeplade
80 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO DUPLO Classic - Grøn byggeplade (10460)
93 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® DUPLO - Grøn Byggeplade 10460
-20%95,96 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Duplo - Grøn Byggeplade - 10460
109,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 10460 DUPLO building plate in green - GEEKD.dk
117 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Grøn byggeplade
119,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
10460 LEGO DUPLO Classic Grøn byggeplade
119,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Grøn byggeplade 10460
119,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
LEGO - DUPLO - Byggeplade - Grøn - 1 stk
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 10460 DUPLO building plate in green - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 10460 DUPLO building plate in green - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK74 kr113 krKøb
2Komplett DK78 kr78 krKøb
3CS MEGASTORE DK80 kr119 krKøb
4Teknikproffset DK93 kr152 krKøb
5Kids-world.dk95,96 kr95,96 krKøb
6Gucca.dk109,95 kr109,95 krKøb
7Geekd117 kr117 krKøb
8Eurotoys119,95 kr119,95 krKøb
9Legekæden119,95 kr119,95 krKøb
10BabySam DK119,95 kr119,95 krKøb
11Legebyen DK129,95 kr168,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 10460 DUPLO building plate in green - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 10460 DUPLO building plate in green - GEEKD.dk i 177 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 83 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for LEGO 10460 DUPLO building plate in green - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for LEGO 10460 DUPLO building plate in green - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202674 kr4 kr (5%)
21. maj 202678 kr1 kr (1%)
30. apr. 202679 kr3 kr (4%)
21. apr. 202682 kr2 kr (3%)
9. apr. 202680 kr1 kr (1%)
8. apr. 202679 kr1 kr (1%)
26. mar. 202678 kr2 kr (3%)
21. mar. 202680 kr2 kr (3%)
6. mar. 202678 kr2 kr (3%)
28. feb. 202680 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret