Gå til hovedindhold

Legehus model Olivia ubehandlet ekskl. tagpap NORDIC PLAY Active (804-650)

Nordic PlayLegehuseEAN: 5705858727806
Pris fra 3.772 krtil 5.633 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.861 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Legehus model Olivia ubehandlet ekskl. tagpap NORDIC PLAY Active (804-650) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3772 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Haveglad.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Legehus model Olivia ubehandlet ekskl. tagpap NORDIC PLAY Active
-33%3.772 kr
Før 5.623,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Legehus model Olivia ubehandlet ekskl. tagpap NORDIC PLAY Active billede

Produktinformation

Legehus model Olivia ubehandlet ekskl. tagpap NORDIC PLAY Active Opdag en verden af leg og eventyr med NORDIC PLAY Active's Olivia Legehus! Dette charmerende legehus er skabt med fokus på både funktionalitet og holdbarhed, hvilket gør det til det pe

Produktspecifikationer

Kategori: Legehuse
Farve: natur
EAN: 5705858727806
Varenr.: NSH804-650
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Nordic Play - Legehus model Olivia ubehandlet ekskl. tagpap H153 cm
-8%4.299 kr
Før 4.669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nordic Play - Legehus model Olivia ubehandlet ekskl. tagpap H153 cm billede

Produktinformation

Legehus model Olivia ubehandlet ekskl. tagpap NORDIC PLAY Active Bygget af solide brædder i 19 mm fyrretræ/grantræ Olivia legehuset står imod vind og vejr og sikrer mange års sjov leg. De fastmonterede vinduer med plexiglas giver børnene mulighed for at s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordic Play
Kategori: Best selling products
EAN: 5705858727806
Varenr.: 48069781946698
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Legehus model Olivia ubehandlet ekskl. tagpap NORDIC PLAY Active (804-650)
5.633 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Legehus model Olivia ubehandlet ekskl. tagpap NORDIC PLAY Active (804-650) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Legehus model Olivia ubehandlet ekskl. tagpap NORDIC PLAY Active (804-650) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Haveglad.dk3.772 kr3.772 krKøb
2Bolig & Haven4.299 kr4.299 krKøb
3CS MEGASTORE DK5.633 kr5.832 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Legehus model Olivia ubehandlet ekskl. tagpap NORDIC PLAY Active (804-650)

PriceData har fulgt prisen på Legehus model Olivia ubehandlet ekskl. tagpap NORDIC PLAY Active (804-650) i 174 dage. Laveste pris i perioden er 3.380 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 4.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.857 kr.

Den nuværende pris på 3.772 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Legehus model Olivia ubehandlet ekskl. tagpap NORDIC PLAY Active (804-650). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Legehus model Olivia ubehandlet ekskl. tagpap NORDIC PLAY Active (804-650) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.772 kr527 kr (12%)
30. maj 20264.299 kr527 kr (14%)
21. maj 20263.772 kr527 kr (12%)
20. maj 20264.299 kr527 kr (14%)
24. apr. 20263.772 kr5 kr (0%)
13. apr. 20263.777 kr223 kr (6%)
11. apr. 20264.000 kr223 kr (6%)
20. mar. 20263.777 kr129 kr (3%)
25. feb. 20263.906 kr377 kr (11%)
2. jan. 20263.529 kr149 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret