Gå til hovedindhold

Lee Stafford Purple Toning Bleach Blondes Purple Toning Condition

Lee StaffordShampoo og balsamEAN: 5060282705791
Pris fra 43,23 krtil 75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 31,77 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lee Stafford Purple Toning Bleach Blondes Purple Toning Condition og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43.23 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Conditioner
43,23 kr
Til butik
Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Conditioner billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lee Stafford
Kategori: Styling
Farve: 1
Artikel nr.: 1012027
EAN: 5060282705791
Varenr.: 20800067
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lee stafford bleach blondes purple toning conditioner 250ml
49 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Conditioner 250 ml
56 kr
Til butik
Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Conditioner 250 ml billede

Produktinformation

Drømmer du om at bevare den kølige, platinblonde farve i dit hår? Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Conditioner er din redning! Denne dybtvirkende lilla balsam er specielt udviklet til at holde uønskede gule og messingfarvede nuancer i skak, og samtidig give dit hår intens fugt og næring.

Produktspecifikationer

Mærke: Lee Stafford
Kategori: Haarpleje
Artikel nr.: 5060282705791
EAN: 5060282705791
Varenr.: 3262865
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Conditioner 250 ml
66 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lee Stafford Purple Toning Bleach Blondes Purple Toning Condition
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lee Stafford Purple Toning Bleach Blondes Purple Toning Condition koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lee Stafford Purple Toning Bleach Blondes Purple Toning Condition koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK43,23 kr82,23 krKøb
2Hobbix49 kr49 krKøb
3Proshop DK56 kr95 krKøb
4Teknikproffset DK66 kr115 krKøb
5Lyko DK75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lee Stafford Purple Toning Bleach Blondes Purple Toning Condition

PriceData har fulgt prisen på Lee Stafford Purple Toning Bleach Blondes Purple Toning Condition i 114 dage. Laveste pris i perioden er 43,23 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 54 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 50 kr.

Den nuværende pris på 43,23 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Lee Stafford Purple Toning Bleach Blondes Purple Toning Condition. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Lee Stafford Purple Toning Bleach Blondes Purple Toning Condition de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 202643,23 kr5,77 kr (12%)
3. maj 202649 kr4 kr (8%)
1. maj 202653 kr4 kr (8%)
16. apr. 202649 kr4 kr (8%)
15. apr. 202653 kr4 kr (8%)
9. mar. 202649 kr5 kr (9%)
8. mar. 202654 kr5 kr (10%)
26. feb. 202649 kr4 kr (8%)
25. feb. 202653 kr4 kr (8%)
10. feb. 202649 kr4 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret