Gå til hovedindhold

Ledvance Ledvance DULUX LED Kompaktlysrör G24Q-3 10W/830 4058075822016 Modsvarer: N/A

LedvanceElsparepærerEAN: 4058075822016
Pris fra 76 krtil 195 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 119 kr (61% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ledvance Ledvance DULUX LED Kompaktlysrör G24Q-3 10W/830 4058075822016 Modsvarer: N/A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 76 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux G24q-3 LED kompaktrør, 10W, 3000K
-6%76 kr
Før 81 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledvance Dulux G24q-3 LED kompaktrør, 10W, 3000K billede

Produktinformation

Traditionel kompaktrør nu med LED! De gamle kompaktrør er blevet udskiftet med LED-kompaktrør. Dette er et funktionelt LED-kompaktrør med 2G24q sokkel or erstatter et CFLni rør. Dette LED-rør er den perfekte erstatning for konventionelle 4-stift kompaktrø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: length:169.8 mm;diameter:33 mm
EAN: 4058075822016
Varenr.: 5657057812
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux G24q-3 LED kompaktrør, 10W, 3000K
94 kr
Til butik
Ledvance Dulux G24q-3 LED kompaktrør, 10W, 3000K billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: length:169.8 mm;diameter:33 mm
EAN: 4058075822016
Varenr.: 5657057812
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux G24q-3 LED kompaktrør, 10W, 3000K
94 kr
Til butik
Ledvance Dulux G24q-3 LED kompaktrør, 10W, 3000K billede

Produktinformation

De gamle kompaktrør er blevet udskiftet med LED-kompaktrør. Dette er et funktionelt LED-kompaktrør med 2G24q sokkel or erstatter et CFLni rør. Dette LED-rør er den perfekte erstatning for konventionelle 4-stift kompaktrør og er designet til brug i armatur...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: El artikler
Farve: white
Størrelse: length:169.8 mm;diameter:33 mm
EAN: 4058075822016
Varenr.: 5657057812
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux G24q-3 LED kompaktrør, 10W, 3000K
95 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux G24q-3 LED kompaktrør, 10W, 3000K
96 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dulux led d/e ecg 10w/830 g24q-3
97,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ledvance DULUX LED D/E G24q-3 990 lm 10W/830 HF+23
99 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Ledvance DULUX LED D/E G24q-3 990 lm 10W/830 HF+23
99 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LEDVANCE DULUX LED D/E G24q-3 990 lm 10W/830 (26W) HF+230V
100 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ledvance Ledvance DULUX LED Kompaktlysrör G24Q-3 10W/830 4058075822016 Modsvarer: N/A
-0%195 kr
Før 195,21 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledvance Ledvance DULUX LED Kompaktlysrör G24Q-3 10W/830 4058075822016 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledvance Ledvance DULUX LED Kompaktlysrör G24Q-3 10W/830 4058075822016 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl76 kr76 krKøb
2LavprisVVS94 kr94 krKøb
3LavprisVærktøj94 kr94 krKøb
4BilligVVS DK95 kr95 krKøb
5Greenline96 kr96 krKøb
6MaintainIt97,5 kr97,5 krKøb
7EL-GROSSISTEN99 kr99 krKøb
8EL-NETSALG99 kr99 krKøb
9vvsfittings.dk100 kr100 krKøb
10InkClub DK195 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ledvance Ledvance DULUX LED Kompaktlysrör G24Q-3 10W/830 4058075822016 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Ledvance Ledvance DULUX LED Kompaktlysrör G24Q-3 10W/830 4058075822016 Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 76 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 76 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Ledvance Ledvance DULUX LED Kompaktlysrör G24Q-3 10W/830 4058075822016 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Ledvance Ledvance DULUX LED Kompaktlysrör G24Q-3 10W/830 4058075822016 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202676 kr18 kr (19%)
30. maj 202694 kr18 kr (24%)
12. maj 202676 kr18 kr (19%)
11. maj 202694 kr18 kr (24%)
3. maj 202676 kr9 kr (11%)
24. apr. 202685 kr8,64 kr (9%)
23. apr. 202693,64 kr8,64 kr (10%)
29. mar. 202685 kr4 kr (5%)
12. mar. 202681 kr5 kr (6%)
7. mar. 202686 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret