Gå til hovedindhold

LEDVANCE LED PAR16, 4,3W/827 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 °, ikke dæmpbar (=50w) - 5 PAK

LedvanceLED-pærerEAN: 4099854045752
Pris fra 70 krtil 127,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 57,5 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 45 kr 5. mar.

Sammenlign priser på LEDVANCE LED PAR16, 4,3W/827 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 °, ikke dæmpbar (=50w) - 5 PAK og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 70 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom GU10 spotpære, 2700K, 4,3W, 5-pak
70 kr
Til butik
Ledvance Parathom GU10 spotpære, 2700K, 4,3W, 5-pak billede

Produktinformation

Par16 pærerne fra Parathom serien af Ledvance, er spotpærer med 36° lysspredning, der udsender et bredt og klart lys. De har et lavt energiforbrug på bare 4,3W, en farvegengivelse der ligger på 80 og en levetid på omkring 15.000 timer, hvilket gør at de u...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: clear
Størrelse: 50x54 mm
EAN: 4099854045752
Varenr.: 5657056431
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom GU10 spotpære, 2700K, 4,3W, 5-pak
79 kr
Til butik
Ledvance Parathom GU10 spotpære, 2700K, 4,3W, 5-pak billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: El artikler
Farve: clear
Størrelse: 50x54 mm
EAN: 4099854045752
Varenr.: 5657056431
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom GU10 spotpære, 2700K, 4,3W, 5-pak
-3%86 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledvance Parathom GU10 spotpære, 2700K, 4,3W, 5-pak billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Lyskilder
Farve: clear
Størrelse: 50x54 mm
EAN: 4099854045752
Varenr.: 5657056431
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LEDVANCE LED PAR16, 4,3W/827 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 °, ikke dæmpbar (=50w) - 5 PAK
89 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom GU10 spotpære, 2700K, 4,3W, 5-pak
99 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LEDspot GU10, 827, 350lm, 230V, 4,3W, 36 spredningsvinkel, glas - Ledvance
109 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom GU10 spotpære, 2700K, 4,3W, 5-pak
109 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LEDVANCE LED PAR16 36gr. 350lm 4,3W/827 (50W) GU10 - 5 pak
127,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE LED PAR16, 4,3W/827 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 °, ikke dæmpbar (=50w) - 5 PAK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE LED PAR16, 4,3W/827 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 °, ikke dæmpbar (=50w) - 5 PAK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl70 kr70 krKøb
2LavprisVærktøj79 kr79 krKøb
3BilligVVS DK86 kr86 krKøb
4Elvvs.dk89 kr89 krKøb
5LavprisVVS99 kr99 krKøb
6WATTOO.DK109 kr109 krKøb
7Greenline109 kr109 krKøb
8vvsfittings.dk127,5 kr127,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEDVANCE LED PAR16, 4,3W/827 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 °, ikke dæmpbar (=50w) - 5 PAK

PriceData har fulgt prisen på LEDVANCE LED PAR16, 4,3W/827 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 °, ikke dæmpbar (=50w) - 5 PAK i 182 dage. Laveste pris i perioden er 45 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 70 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for LEDVANCE LED PAR16, 4,3W/827 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 °, ikke dæmpbar (=50w) - 5 PAK. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for LEDVANCE LED PAR16, 4,3W/827 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 °, ikke dæmpbar (=50w) - 5 PAK de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202670 kr8,4 kr (11%)
30. maj 202678,4 kr8,4 kr (12%)
12. maj 202670 kr8,4 kr (11%)
11. maj 202678,4 kr8,4 kr (12%)
3. maj 202670 kr8 kr (10%)
24. apr. 202678 kr
23. apr. 202678,4 kr
29. mar. 202678 kr33 kr (73%)
5. mar. 202645 kr1 kr (2%)
2. mar. 202646 kr23 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret