Gå til hovedindhold

LEDVANCE LED PAR16, 3,7W/930 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 ° dæmpbar (=50w) - 5 PAK

LedvanceLED-pærerEAN: 4099854457609
Pris fra 125 krtil 182,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 57,5 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 29. mar.

Sammenlign priser på LEDVANCE LED PAR16, 3,7W/930 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 ° dæmpbar (=50w) - 5 PAK og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom GU10 spotpære, 3000K, 3,7W, 5-pak
125 kr
Til butik
Ledvance Parathom GU10 spotpære, 3000K, 3,7W, 5-pak billede

Produktinformation

"Vaskeægte prispresser - 5 stk. LED GU10 dæmpbare pærer fra Ledvance Om det er spots'ene i din stue, køkken, badeværelse eller andre steder i din bolig.Ja, så er det ofte en GU10 pære som skal til. Her kommer med et pakketilbud som kan være svært

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: clear
Størrelse: diameter 50 mm x length 54 mm
EAN: 4099854457609
Varenr.: 5657064096
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom GU10 spotpære, 3000K, 3,7W, 5-pak
129 kr
Til butik
Ledvance Parathom GU10 spotpære, 3000K, 3,7W, 5-pak billede

Produktinformation

"Vaskeægte prispresser - 5 stk. LED GU10 dæmpbare pærer fra Ledvance Om det er spots'ene i din stue, køkken, badeværelse eller andre steder i din bolig.Ja, så er det ofte en GU10 pære som skal til. Her kommer med et pakketilbud som kan være svært

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: LED pærer
Farve: clear
Størrelse: diameter 50 mm x length 54 mm
EAN: 4099854457609
Varenr.: 5657064096
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom GU10 spotpære, 3000K, 3,7W, 5-pak
129 kr
Til butik
Ledvance Parathom GU10 spotpære, 3000K, 3,7W, 5-pak billede

Produktinformation

Vaskeægte prispresser - 5 stk. LED GU10 dæmpbare pærer fra Ledvance Om det er spots'ene i din stue, køkken, badeværelse eller andre steder i din bolig.Ja, så er det ofte en GU10 pære som skal til. Her kommer med et pakketilbud som kan være svært at ta...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: El artikler
Farve: clear
Størrelse: diameter 50 mm x length 54 mm
EAN: 4099854457609
Varenr.: 5657064096
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LEDVANCE LED PAR16, 3,7W/930 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 ° dæmpbar (=50w) - 5 PAK
139 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom GU10 spotpære, 3000K, 3,7W, 5-pak
-10%140 kr
Før 155 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
DIM PAR16 50 3,7W 930 GU10
143,89 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom GU10 spotpære, 3000K, 3,7W, 5-pak
165 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom GU10 spotpære, 3000K, 3,7W, 5-pak
179 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LEDVANCE LED PAR16 Ra90 36gr. 350lm 3,7W/930 (50W) GU10 dæmpbar - 5-Pak
182,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE LED PAR16, 3,7W/930 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 ° dæmpbar (=50w) - 5 PAK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE LED PAR16, 3,7W/930 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 ° dæmpbar (=50w) - 5 PAK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl125 kr125 krKøb
2LampeGuru.dk129 kr129 krKøb
3LavprisVærktøj129 kr129 krKøb
4Elvvs.dk139 kr139 krKøb
5BilligVVS DK140 kr140 krKøb
6EL-NETSALG143,89 kr143,89 krKøb
7LavprisVVS165 kr165 krKøb
8Greenline179 kr179 krKøb
9vvsfittings.dk182,5 kr182,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEDVANCE LED PAR16, 3,7W/930 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 ° dæmpbar (=50w) - 5 PAK

PriceData har fulgt prisen på LEDVANCE LED PAR16, 3,7W/930 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 ° dæmpbar (=50w) - 5 PAK i 182 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 182,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for LEDVANCE LED PAR16, 3,7W/930 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 ° dæmpbar (=50w) - 5 PAK. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for LEDVANCE LED PAR16, 3,7W/930 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 ° dæmpbar (=50w) - 5 PAK de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026125 kr4 kr (3%)
30. maj 2026129 kr10 kr (7%)
25. maj 2026139 kr43,5 kr (24%)
24. maj 2026182,5 kr43,5 kr (31%)
21. maj 2026139 kr14 kr (11%)
17. maj 2026125 kr14 kr (10%)
7. maj 2026139 kr14 kr (11%)
3. maj 2026125 kr14 kr (10%)
24. apr. 2026139 kr4,89 kr (3%)
23. apr. 2026143,89 kr4,89 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret