Gå til hovedindhold

Solar Plus Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 60 mm x Bredde 100 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter)

Solar PlusEludstyrEAN: 8000126051711
Pris fra 77,5 krtil 159 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 81,5 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 67,3 kr 7. maj

Sammenlign priser på Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 60 mm x Bredde 100 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ledningskanal 4/6 60 x 100 mm
77,5 kr
Til butik
Ledningskanal 4/6 60 x 100 mm billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: ledningskanal med slidser
Farve: grå
EAN: 8000126051711
Varenr.: 0836103113
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ledningskanal 60x100mm med 4mm slidser, Ral 7030
96 kr
Til butik
Ledningskanal 60x100mm med 4mm slidser, Ral 7030 billede

Produktinformation

Ledningskanaler blyfri Bredde x højde i mm: 100X60 Type: Ledningskanal 4/6 100X60 Tekniske data 4/6 opslidsning Materiale: Selvslukkende termoplastik Farve: Grå RAL 7030 Godkendelser: IMQ-UL-CSA-RINA Længder: 2 meter (Priser angivet pr. meter)

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Ledningskanal m/slids
EAN: 8000126051711
Varenr.: 770544
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ledningskanal 4/6, 60 x 100 mm - 2 meter
140 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 60 mm x Bredde 100 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter)
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 60 mm x Bredde 100 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 60 mm x Bredde 100 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt77,5 kr77,5 krKøb
2Elvvs.dk96 kr96 krKøb
3WATTOO.DK140 kr140 krKøb
4CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 60 mm x Bredde 100 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter)

PriceData har fulgt prisen på Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 60 mm x Bredde 100 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 67,3 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 156 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 77,5 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 60 mm x Bredde 100 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 60 mm x Bredde 100 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202677,5 kr7,37 kr (11%)
9. maj 202670,13 kr2,83 kr (4%)
7. maj 202667,3 kr10,2 kr (13%)
6. maj 202677,5 kr10,2 kr (15%)
21. mar. 202667,3 kr6,45 kr (9%)
20. mar. 202673,75 kr6,45 kr (10%)
17. mar. 202667,3 kr6,45 kr (9%)
16. mar. 202673,75 kr6,45 kr (10%)
4. mar. 202667,3 kr6,45 kr (9%)
3. mar. 202673,75 kr6,45 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret