Gå til hovedindhold

Solar Plus Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 100 mm x Bredde 100 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter)

Solar PlusEludstyrEAN: 8000126050981
Pris fra 123,75 krtil 248 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 124,25 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 94,95 kr 7. maj

Sammenlign priser på Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 100 mm x Bredde 100 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 123.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ledningskanal 8/12 100 x 100 mm
123,75 kr
Til butik
Ledningskanal 8/12 100 x 100 mm billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: ledningskanal med slidser
Farve: grå
EAN: 8000126050981
Varenr.: 0836103265
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ledningskanal 100x100mm med 8mm slidser, Ral 7030
153 kr
Til butik
Ledningskanal 100x100mm med 8mm slidser, Ral 7030 billede

Produktinformation

Ledningskanaler blyfri Bredde x højde i mm: 100X100 Type: Ledningskanal 8/12 100X100 Tekniske data 8/12 opslidsning Materiale: Selvslukkende termoplastik Farve: Grå RAL 7030 Godkendelser: IMQ-UL-CSA-RINA Længder: 2 meter ( Priser angivet pr. meter)

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Ledningskanal m/slids
EAN: 8000126050981
Varenr.: 770531
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 100 mm x Bredde 100 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter)
248 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 100 mm x Bredde 100 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 100 mm x Bredde 100 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt123,75 kr123,75 krKøb
2Elvvs.dk153 kr153 krKøb
3CS MEGASTORE DK248 kr287 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 100 mm x Bredde 100 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter)

PriceData har fulgt prisen på Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 100 mm x Bredde 100 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 94,95 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 497 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 123,75 kr er 28% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 100 mm x Bredde 100 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 100 mm x Bredde 100 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026123,75 kr11,93 kr (11%)
9. maj 2026111,82 kr16,87 kr (18%)
7. maj 202694,95 kr28,8 kr (23%)
6. maj 2026123,75 kr28,8 kr (30%)
21. mar. 202694,95 kr10,05 kr (10%)
20. mar. 2026105 kr10,05 kr (11%)
17. mar. 202694,95 kr10,05 kr (10%)
16. mar. 2026105 kr10,05 kr (11%)
4. mar. 202694,95 kr10,05 kr (10%)
3. mar. 2026105 kr10,05 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret