Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Ledning H07Z-K HF 90, 1G10 mm, gul/grn, T500 - pr. meter

EL-GrossistenEludstyrEAN: 5707328127642
Pris fra 39,43 krtil 41 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1,57 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 33,75 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Ledning H07Z-K HF 90, 1G10 mm, gul/grn, T500 - pr. meter og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39.43 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ledning H07Z-K HF 90° 1G10 mm² gul/grøn T500
39,43 kr
Til butik
Ledning H07Z-K HF 90° 1G10 mm² gul/grøn T500 billede

Produktinformation

Halogenfri monteringsledning anvendes i brugsgenstande f.eks. belysningsarmaturer og lignende, og i genstande, hvor produktet ønskes beskyttet mod røg- og syreskader opstået ved brand. Ledningerne er særligt designet til anvendelse ved montering af tavler...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lyskilder
EAN: 5707328127642
Varenr.: 15845246665039
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ledning H07Z-K HF 90, 1G10 mm, gul/grn, T500 - pr. meter
40,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kabel H07Z-K HF 90° 1G10 mm² gul/grøn T500
41 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledning H07Z-K HF 90, 1G10 mm, gul/grn, T500 - pr. meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledning H07Z-K HF 90, 1G10 mm, gul/grn, T500 - pr. meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN39,43 kr39,43 krKøb
2WATTOO.DK40,25 kr40,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK41 kr80 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ledning H07Z-K HF 90, 1G10 mm, gul/grn, T500 - pr. meter

PriceData har fulgt prisen på Ledning H07Z-K HF 90, 1G10 mm, gul/grn, T500 - pr. meter i 166 dage. Laveste pris i perioden er 33,75 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 143 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 39,43 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Ledning H07Z-K HF 90, 1G10 mm, gul/grn, T500 - pr. meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Ledning H07Z-K HF 90, 1G10 mm, gul/grn, T500 - pr. meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202639,43 kr
23. maj 202640,25 kr
10. maj 202639,43 kr19,57 kr (33%)
9. maj 202659 kr21,67 kr (58%)
7. maj 202637,33 kr21,67 kr (37%)
6. maj 202659 kr21,67 kr (58%)
23. apr. 202637,33 kr8,67 kr (19%)
22. apr. 202646 kr8,67 kr (23%)
19. apr. 202637,33 kr8,67 kr (19%)
18. apr. 202646 kr8,67 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret