Gå til hovedindhold

Nexans Ledning 1x0,5 mm2 H05V2-K gul, 200m spole

NexansKablerEAN: 7330000116450
Pris fra 2,31 krtil 443,45 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 441,14 kr (99% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2,21 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Ledning 1x0,5 mm2 H05V2-K gul, 200m spole og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2.31 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ledning 1x0,5 h05v2-k,gul 200sp
2,31 kr
Til butik
Ledning 1x0,5 h05v2-k,gul 200sp billede

Produktinformation

Anvendelse:Monteringsledninger anvendes i brugsgenstande, tavlemontering,og hvor der forekommer høje temperaturer.Kan i de fleste tilfælde erstatte dobbeltisolerede ledningerKonstruktionLeder Fintrådet kobberIsolation PVC, blyfriBrandtekniske specifikatio...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nexans
Kategori: kabel til fast installation
EAN: 7330000116450
Varenr.: 5432730309
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ledning 1x0,5 mm2 H05V2-K gul, 200m spole
2,57 kr
Til butik
Ledning 1x0,5 mm2 H05V2-K gul, 200m spole billede

Produktinformation

Anvendelse: Monteringsledninger anvendes i brugsgenstande, tavlemontering, og hvor der forekommer høje temperaturer. Kan i de fleste tilfælde erstatte dobbeltisolerede ledninger Konstruktion Leder Fintrådet kobber Isolation PVC, blyfri Brandtekniske speci...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nexans
Kategori: PVT 0,5 mm2 ledning
EAN: 7330000116450
Varenr.: 1221821
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LEDNING 1X0,5 H05V2-K,GUL 200SP
3,21 kr
Til butik
LEDNING 1X0,5 H05V2-K,GUL 200SP billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR
Kategori: Kabler
EAN: 7330000116450
Varenr.: 15841494860111
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ledning 1X0,5 H05V2-K,Gul 200Sp
443,45 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledning 1x0,5 mm2 H05V2-K gul, 200m spole koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledning 1x0,5 mm2 H05V2-K gul, 200m spole koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt2,31 kr2,31 krKøb
2Elvvs.dk2,57 kr2,57 krKøb
3EL-GROSSISTEN3,21 kr3,21 krKøb
4Billigelogvvs.dk443,45 kr443,45 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ledning 1x0,5 mm2 H05V2-K gul, 200m spole

PriceData har fulgt prisen på Ledning 1x0,5 mm2 H05V2-K gul, 200m spole i 174 dage. Laveste pris i perioden er 2,21 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 456 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 2,31 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Ledning 1x0,5 mm2 H05V2-K gul, 200m spole. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Ledning 1x0,5 mm2 H05V2-K gul, 200m spole de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20262,31 kr
5. maj 20262,28 kr
1. maj 20262,26 kr
21. apr. 20262,21 kr
18. apr. 20262,49 kr
4. apr. 20262,21 kr
3. apr. 20262,49 kr
29. mar. 20262,21 kr
27. mar. 20262,49 kr
11. mar. 20262,21 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret