Gå til hovedindhold

Ledlenser Neo1R Pandelampe - Letvægts 250 Lumen til Aftenture, Unisex, Kompakt Design

LEDLenserTræningsudstyrEAN: 4058205030168
Pris fra 247 krtil 399 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 152 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ledlenser Neo1R Pandelampe - Letvægts 250 Lumen til Aftenture, Unisex, Kompakt Design og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 247 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEDLENSER Pandelampe NEO1R - Hvid
247 kr
Til butik
LEDLENSER Pandelampe NEO1R - Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Led Lenser
Kategori: Pandelamper
Farve: 4
Artikel nr.: 502720
EAN: 4058205030168
Varenr.: 20819520
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledlenser NEO1R pandelampe, 250 lumen, hvid/lime
271 kr
Til butik
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ledlenser Neo1R Pandelampe - Letvægts 250 Lumen til Aftenture, Unisex, Kompakt Design
-24%287 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledlenser Neo1R Pandelampe - Letvægts 250 Lumen til Aftenture, Unisex, Kompakt Design billede

Produktinformation

Ledlenser NEO1R, er en minimalistisk pandelampe til de sene aftentimer og den tidlige morgen. Pandelampen vejer kun 39 gram inklusiv batteri, så der er ingen fare for, at lampen bliver for stor eller træls at have med på løbeturen. Foruden den primære lygte er der også inkluderet en rød lampe, hvis det ikke er nødvendigt at blænde helt op. De 250 lumen gør den kraftig nok til løb på landevejen eller løb på skovstier. Kort om Ledlenser NEO1R - 39 gram inkl.

Produktspecifikationer

Mærke: Ledlenser
Kategori: lygter
Størrelse: Str. ONESIZE
EAN: 4058205030168
Varenr.: 195001
Gå til Arbejdslamper.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
LEDLenser NEO1R Genopladelig Pandelampe - White / Lime
-10%359,95 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lommelygtesalg.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEDLenser NEO1R Genopladelig Pandelampe - White / Lime
399 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEDLenser NEO1R Genopladelig Pandelampe - White / Lime
399 kr
Til butik
Gå til Pande-lampe.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
LEDLenser NEO1R Genopladelig Pandelampe - White / Lime
399 kr
Til butik
Gå til Cykel-lygter.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
LEDLenser NEO1R Genopladelig Pandelampe - White / Lime
399 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
LEDLenser NEO1R Genopladelig Pandelampe - White / Lime
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledlenser Neo1R Pandelampe - Letvægts 250 Lumen til Aftenture, Unisex, Kompakt Design koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledlenser Neo1R Pandelampe - Letvægts 250 Lumen til Aftenture, Unisex, Kompakt Design koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK247 kr286 krKøb
2Proshop DK271 kr310 krKøb
3Løbeshop DK287 kr287 krKøb
4Arbejdslamper.dk359,95 kr359,95 krKøb
5Lommelygtesalg.dk399 kr399 krKøb
6Outmore.dk399 kr399 krKøb
7Pande-lampe.dk399 kr399 krKøb
8Cykel-lygter.dk399 kr399 krKøb
9MAXiPRO399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ledlenser Neo1R Pandelampe - Letvægts 250 Lumen til Aftenture, Unisex, Kompakt Design

PriceData har fulgt prisen på Ledlenser Neo1R Pandelampe - Letvægts 250 Lumen til Aftenture, Unisex, Kompakt Design i 149 dage. Laveste pris i perioden er 247 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 362 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 277 kr.

Den nuværende pris på 247 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Ledlenser Neo1R Pandelampe - Letvægts 250 Lumen til Aftenture, Unisex, Kompakt Design. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Ledlenser Neo1R Pandelampe - Letvægts 250 Lumen til Aftenture, Unisex, Kompakt Design de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026247 kr24 kr (9%)
4. mar. 2026271 kr14 kr (5%)
3. mar. 2026257 kr14 kr (5%)
26. feb. 2026271 kr19 kr (8%)
25. feb. 2026252 kr19 kr (7%)
15. feb. 2026271 kr20 kr (8%)
14. feb. 2026251 kr20 kr (7%)
3. feb. 2026271 kr11 kr (4%)
28. jan. 2026260 kr3 kr (1%)
19. jan. 2026263 kr87 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret