Gå til hovedindhold

Ledlenser MH3 pandelampe 200lumen 1×AA

LEDLenserTræningsudstyrAdvanced Focus SystemOutdoor og arbejdeEAN: 4058205014656

Ledlenser MH3 pandelampe med 200 lumen og Advanced Focus System. Transformeres fra pandelampe til håndlygte. Perfekt til outdoor og arbejde. Læs mere

Pris fra 190 krtil 342,6 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 152,6 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ledlenser MH3 pandelampe 200lumen 1×AA og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 190 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledlenser MH3 Black-Grey
190 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ledlenser MH3 Lommelygte til hovedet
191 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ledlenser MH3 Lommelygte til hovedet
269 kr
Til butik
Gå til Arbejdslamper.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
LEDLenser MH3 - Grå pandelampe
-9%272,95 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lystfisk DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledlenser MH3 pandelampe
299 kr
Til butik
Gå til Lommelygtesalg.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEDLenser MH3 - Grå pandelampe
299 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEDLenser MH3 - Grå pandelampe
299 kr
Til butik
Gå til Pande-lampe.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Mh3 grå ledlenser
299 kr
Til butik
Gå til Cykel-lygter.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
LEDLenser MH3 - Grå pandelampe
299 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
LEDLenser MH3 - Grå pandelampe
299 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pandelampe. 200 Lumen. Ip54
331 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ledlenser MH3 pandelampe 200lumen 1×AA
-5%342,6 kr
Før 358,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledlenser MH3 pandelampe 200lumen 1×AA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledlenser MH3 pandelampe 200lumen 1×AA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK190 kr229 krKøb
2CompuMail DK191 kr191 krKøb
3Ultrashop269 kr269 krKøb
4Arbejdslamper.dk272,95 kr272,95 krKøb
5Lystfisk DK299 kr348 krKøb
6Lommelygtesalg.dk299 kr299 krKøb
7Outmore.dk299 kr299 krKøb
8Pande-lampe.dk299 kr299 krKøb
9Cykel-lygter.dk299 kr299 krKøb
10MAXiPRO299 kr299 krKøb
11Elvvs.dk331 kr331 krKøb
12Globaltools.dk342,6 kr342,6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Ledlenser MH3 Pandelampe

LEDLenser

Ledlenser MH3 pandelampe med 200 lumen og Advanced Focus System. Transformeres fra pandelampe til håndlygte. Perfekt til outdoor og arbejde.

• pandelampe
• hovedlampe
• lommelygte
• ledlenser
• outdoor lampe
• arbejdslampe
• Outdoor og arbejde
• Advanced Focus System

Beskrivelse

Ledlenser MH3 er en innovativ LED pandelampe med 200 lumen lysstyrke og Advanced Focus System for præcis lysjustering. Den kan nemt transformeres fra pandelampe til håndlygte takket være det smarte monteringssystem. Pandelampen har metalclips til fastgørelse på tøj og bælte, hvilket gør den perfekt til outdoor aktiviteter, arbejde og camping. Med IP54 klassificering klarer den støv og sprøjtevand, mens batteritiden på op til 35 timer sikrer langvarig brug. Den vejledende drejemekanisme giver millimeterpræcis justering af lyskeglen fra bred til fokuseret stråle.

Specifikationer

vægt:92 gram
farver:Sort/grå
batteri:1 x AA
garanti:7 år
vandtæt:IP54
lysstyrke:200 lumen
batteritid:4,5 timer (høj) / 35 timer (lav)
materialer:ABS plastic, polykarbonat
stråledistance:130 meter
særlige_funktioner:Advanced Focus System, metalclips, 60° hældning

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor længe holder batteriet?

MH3 har en batteritid på op til 35 timer på lav indstilling (20 lumen) og 4,5 timer på høj indstilling (200 lumen) med et enkelt AA batteri.

Er pandelampen vandtæt?

Ja, Ledlenser MH3 har IP54 klassificering, hvilket betyder den er beskyttet mod støv og sprøjtevand fra alle retninger.

Kan den bruges som håndlygte?

Ja, takket være det innovative monteringssystem kan MH3 nemt transformeres fra pandelampe til håndlygte. Den har også metalclips til fastgørelse på tøj.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ledlenser MH3 pandelampe 200lumen 1×AA

PriceData har fulgt prisen på Ledlenser MH3 pandelampe 200lumen 1×AA i 141 dage. Laveste pris i perioden er 157 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 197 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 179 kr.

Den nuværende pris på 190 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Ledlenser MH3 pandelampe 200lumen 1×AA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Ledlenser MH3 pandelampe 200lumen 1×AA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026190 kr5 kr (3%)
21. apr. 2026195 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026197 kr2 kr (1%)
17. feb. 2026195 kr6 kr (3%)
12. feb. 2026189 kr32 kr (20%)
11. feb. 2026157 kr3 kr (2%)
4. feb. 2026160 kr4 kr (2%)
28. jan. 2026164 kr4 kr (2%)
21. jan. 2026168 kr4 kr (2%)
14. jan. 2026172 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret