Gå til hovedindhold

Ledlenser Kidled4r - Børnevenlig Pandelampe til Sikker Løb, Junior, 3-10 år, Lysstyrke 20 Lumen

LEDLenserPandelamperEAN: 4058205027007
Pris fra 107 krtil 249 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 142 kr (57% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ledlenser Kidled4r - Børnevenlig Pandelampe til Sikker Løb, Junior, 3-10 år, Lysstyrke 20 Lumen og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Ledlenser Kidled4R, pandelampe, junior, lilla
-37%107 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledlenser Kidled4R, pandelampe, junior, lilla billede

Produktspecifikationer

Mærke: Ledlenser
Kategori: Pandelamper og lommelygter
Farve: Purple
Størrelse: Onesize
EAN: 4058205027007
Varenr.: 25544-29189-80817
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEDLENSER Genopladelig Pandelampe til børn - Lilla
107 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledlenser Kidled4R pandelampe, 40 lumen, lilla
113 kr
Til butik
Ledlenser Kidled4R pandelampe, 40 lumen, lilla billede

Produktinformation

Børn elsker at gå på opdagelse i verden med deres egne øjne - og fra nu af kan de også bruge deres eget lys. Med Ledlenser Kidled4R er de unge eventyrere godt forberedt på ekspeditioner i mørket. Uanset om du skal læse, gåture om natten, som et farverigt signallys eller let legetøj: Denne alsidige, genopladelige pandelampe overbeviser med mange børnespecifikke funktioner og detaljer, for eksempel for en sikker vej til skolen.

Produktspecifikationer

Mærke: Ledlenser
Kategori: Lommelygter og pandelamper
Artikel nr.: 502536
EAN: 4058205027007
Varenr.: 3051767
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ledlenser Kidled4r - Børnevenlig Pandelampe til Sikker Løb, Junior, 3-10 år, Lysstyrke 20 Lumen
-45%127 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LED Lenser Kidled4R, Purple
199,95 kr
Til butik
Gå til Arbejdslamper.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
LEDLenser KIDLED4R Genopladelig Pandelampe til børn - Lilla
-11%221,95 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KidsZoo.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
LEDLenser KIDLED4R Genopladelig Pandelampe til børn - Lilla
249 kr
Til butik
Gå til Lommelygtesalg.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEDLenser KIDLED4R Genopladelig Pandelampe til børn - Lilla
249 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEDLenser KIDLED4R Genopladelig Pandelampe til børn - Lilla
249 kr
Til butik
Gå til Pande-lampe.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
LEDLenser KIDLED4R Genopladelig Pandelampe til børn - Lilla
249 kr
Til butik
Gå til Cykel-lygter.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
LEDLenser KIDLED4R Genopladelig Pandelampe til børn - Lilla
249 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
LEDLenser KIDLED4R Genopladelig Pandelampe til børn - Lilla
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledlenser Kidled4r - Børnevenlig Pandelampe til Sikker Løb, Junior, 3-10 år, Lysstyrke 20 Lumen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledlenser Kidled4r - Børnevenlig Pandelampe til Sikker Løb, Junior, 3-10 år, Lysstyrke 20 Lumen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1AktivVinter.dk107 kr107 krKøb
2CS MEGASTORE DK107 kr146 krKøb
3Proshop DK113 kr152 krKøb
4Løbeshop DK127 kr127 krKøb
5Pro Outdoor199,95 kr199,95 krKøb
6Arbejdslamper.dk221,95 kr221,95 krKøb
7KidsZoo.dk249 kr249 krKøb
8Lommelygtesalg.dk249 kr249 krKøb
9Outmore.dk249 kr249 krKøb
10Pande-lampe.dk249 kr249 krKøb
11Cykel-lygter.dk249 kr249 krKøb
12MAXiPRO249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ledlenser Kidled4r - Børnevenlig Pandelampe til Sikker Løb, Junior, 3-10 år, Lysstyrke 20 Lumen

PriceData har fulgt prisen på Ledlenser Kidled4r - Børnevenlig Pandelampe til Sikker Løb, Junior, 3-10 år, Lysstyrke 20 Lumen i 179 dage. Laveste pris i perioden er 107 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 115 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 107 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Ledlenser Kidled4r - Børnevenlig Pandelampe til Sikker Løb, Junior, 3-10 år, Lysstyrke 20 Lumen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Ledlenser Kidled4r - Børnevenlig Pandelampe til Sikker Løb, Junior, 3-10 år, Lysstyrke 20 Lumen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026107 kr1 kr (1%)
2. jun. 2026108 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026109 kr1 kr (1%)
30. maj 2026110 kr1 kr (1%)
29. maj 2026111 kr2 kr (2%)
25. maj 2026113 kr6 kr (6%)
2. maj 2026107 kr4 kr (4%)
24. apr. 2026111 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026112 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026111 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret