Gå til hovedindhold

Ledvance LEDAVANCE LED-lysrør T8 UO, 15,6W/830 - Varm hvid, (2250 lumen), 1200mm, G5 (Erstatter 36w), EM+230v

LedvanceBelysningEAN: 4099854036774
Pris fra 50 krtil 75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 44 kr 5. mar.

Sammenlign priser på LEDAVANCE LED-lysrør T8 UO, 15,6W/830 - Varm hvid, (2250 lumen), 1200mm, G5 (Erstatter 36w), EM+230v og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Performance T8 lysstofrør, 120 cm, 15,6W, 3000K
50 kr
Til butik
Ledvance Performance T8 lysstofrør, 120 cm, 15,6W, 3000K billede

Produktinformation

LED lysstofrør T8 120 cm med lavt energiforbrug og lang levetidHer får du et LED lysstofrør på 120 cm, der er lavet til dig, der vil have god belysning i værkstedet, garagen eller på lageret uden at tænke på udskiftning hele tiden. Røret bruger kun 15,6 w...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: mat
Størrelse: 1200 mm
EAN: 4099854036774
Varenr.: 5657053175
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Led-Rør T8 Pfm Uo 15,6W/830 230V+Em
50,51 kr
Til butik
Led-Rør T8 Pfm Uo 15,6W/830 230V+Em billede

Produktinformation

T8 PERFORMANCE ULTRA OUTPUT EM LED-rør fra LEDVANCE er alle flimmerfrie og kan både forsynes med 230V netspænding eller en konventionel forkobling (CCG). Ved at fjerne den eksisterende spole og forsyne røret med 230V, sikrer du en ekstra stabil installati...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Fluorescent Tubes
EAN: 4099854036774
Varenr.: 8810613440849
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Led-rør t8 pfm uo 15,6w/830 230v+em
52,5 kr
Til butik
Led-rør t8 pfm uo 15,6w/830 230v+em billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: led lyskilder
Farve: andet
EAN: 4099854036774
Varenr.: 5657053175
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ledvance Performance T8 LED rr, Ultra Output, EM, 1200 mm, 156W, 3000K, 2250lm
54,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Substitube Advanced T8 lysstofrør, 120 cm, 15,6W, 3000K
56 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LEDAVANCE LED-lysrør T8 UO, 15,6W/830 - Varm hvid, (2250 lumen), 1200mm, G5 (Erstatter 36w), EM+230v
57 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Performance T8 lysstofrør, 120 cm, 15,6W, 3000K
65 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Performance T8 lysstofrør, 120 cm, 15,6W, 3000K
66 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LEDVANCE LED-rør T8 Performance UO 1200mm 2250lm 15,6W/830 (36W) 230V+EM
70 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Performance T8 lysstofrør, 120 cm, 15,6W, 3000K
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDAVANCE LED-lysrør T8 UO, 15,6W/830 - Varm hvid, (2250 lumen), 1200mm, G5 (Erstatter 36w), EM+230v koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDAVANCE LED-lysrør T8 UO, 15,6W/830 - Varm hvid, (2250 lumen), 1200mm, G5 (Erstatter 36w), EM+230v koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl50 kr50 krKøb
2Billigelogvvs.dk50,51 kr50,51 krKøb
3MaintainIt52,5 kr52,5 krKøb
4WATTOO.DK54,5 kr54,5 krKøb
5LavprisVærktøj56 kr56 krKøb
6Elvvs.dk57 kr57 krKøb
7BilligVVS DK65 kr65 krKøb
8Greenline66 kr66 krKøb
9vvsfittings.dk70 kr70 krKøb
10LavprisVVS75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEDAVANCE LED-lysrør T8 UO, 15,6W/830 - Varm hvid, (2250 lumen), 1200mm, G5 (Erstatter 36w), EM+230v

PriceData har fulgt prisen på LEDAVANCE LED-lysrør T8 UO, 15,6W/830 - Varm hvid, (2250 lumen), 1200mm, G5 (Erstatter 36w), EM+230v i 179 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for LEDAVANCE LED-lysrør T8 UO, 15,6W/830 - Varm hvid, (2250 lumen), 1200mm, G5 (Erstatter 36w), EM+230v. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for LEDAVANCE LED-lysrør T8 UO, 15,6W/830 - Varm hvid, (2250 lumen), 1200mm, G5 (Erstatter 36w), EM+230v de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202650 kr5 kr (11%)
31. maj 202645 kr5,51 kr (11%)
30. maj 202650,51 kr5,51 kr (12%)
12. maj 202645 kr5,51 kr (11%)
11. maj 202650,51 kr5,51 kr (12%)
3. maj 202645 kr5 kr (10%)
26. apr. 202650 kr1 kr (2%)
24. apr. 202649 kr
23. apr. 202649,91 kr
19. mar. 202649 kr5 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret