Gå til hovedindhold

LED væglamper Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra 7-pak - RGBIC, Wi‑Fi 2,4 GHz, Bluetooth

GoveeCentral styring af hjemmetEAN: 6974316998662
Pris fra 1.513 krtil 3.498 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.985 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.341 kr 2. maj

Sammenlign priser på LED væglamper Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra 7-pak - RGBIC, Wi‑Fi 2,4 GHz, Bluetooth og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1513 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra 7-Pack
1.513 kr
Til butik
Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra 7-Pack billede

Produktinformation

Govee H606A Intelligent væglampe Wi-Fi/Bluetooth 72 W

Produktspecifikationer

Mærke: Govee
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: H606AC81
EAN: 6974316998662
Varenr.: 3237592
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra 7Pack
1.615 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LED væglamper Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra 7-pak - RGBIC, Wi‑Fi 2,4 GHz, Bluetooth
-6%1.699 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LED væglamper Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra 7-pak - RGBIC, Wi‑Fi 2,4 GHz, Bluetooth billede

Produktinformation

Skab stemning med hexagon LED væglamperForvandl stuen, gamerhjørnet eller kontoret med Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra. Sættet består af 7 sekskantede lyspaneler, der kan samles i kreative mønstre og give rummet et dynamisk lys. Med RGBIC‑farver får hvert panel flere farvezoner for levende effekter og glidende overgange, der løfter både hyggebelysning og dekoration.Smart styring til dit hjemPanelerne forbindes via Wi‑Fi 2,4 GHz eller Bluetooth og kan styres i app. Skift farver, tilpas scener og leg med lyseffekter, så de passer til film, musik eller afslapning. Sættet er ideelt til interiør og dekoration, når du vil skabe personlig accentbelysning på væggen.Produkttype: Modulære hexagon LED-lyspaneler til vægAntal paneler: 7 stk.Lys: RGBIC flerfarveeffekterForbindelse: Wi‑Fi 2,4 GHz og BluetoothSerie: Glide Hexagon Light Panels Ultra...

Produktspecifikationer

Mærke: Govee
Kategori: Lamper
Vægt: 3.55g
EAN: 6974316998662
Varenr.: 1933467
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LED væglamper Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra 7-pak - RGBIC, Wi‑Fi 2,4 GHz, Bluetooth
-5%1.719 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Govee Glide sekskantede lyspaneler Ultra 7Pack!
2.441 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Govee H606A Intelligent LED væglampe WiFi/Bluetooth 72W Led Lys - GEEKD.dk
3.498 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED væglamper Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra 7-pak - RGBIC, Wi‑Fi 2,4 GHz, Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED væglamper Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra 7-pak - RGBIC, Wi‑Fi 2,4 GHz, Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.513 kr1.513 krKøb
2CompuMail DK1.615 kr1.615 krKøb
3Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
4Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb
5Teknikproffset DK2.441 kr2.510 krKøb
6Geekd3.498 kr3.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LED væglamper Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra 7-pak - RGBIC, Wi‑Fi 2,4 GHz, Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på LED væglamper Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra 7-pak - RGBIC, Wi‑Fi 2,4 GHz, Bluetooth i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.341 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 1.712 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.612 kr.

Den nuværende pris på 1.513 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for LED væglamper Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra 7-pak - RGBIC, Wi‑Fi 2,4 GHz, Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for LED væglamper Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra 7-pak - RGBIC, Wi‑Fi 2,4 GHz, Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.513 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.512 kr102 kr (6%)
27. maj 20261.614 kr273 kr (20%)
2. maj 20261.341 kr267 kr (17%)
30. apr. 20261.608 kr4 kr (0%)
26. apr. 20261.612 kr4 kr (0%)
25. apr. 20261.608 kr5 kr (0%)
22. apr. 20261.613 kr1 kr (0%)
21. apr. 20261.612 kr210 kr (15%)
11. apr. 20261.402 kr203 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret