Gå til hovedindhold

All-Light LED strip 24V DC 9,6W 2700K, RA90, 720 lumen, 5M, IP20

All-LightLamperEAN: 5711778900168
Pris fra 339,26 krtil 395 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 55,74 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 339 kr 12. maj

Sammenlign priser på LED strip 24V DC 9,6W 2700K, RA90, 720 lumen, 5M, IP20 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 339.26 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LED strip 24V DC 9,6W 2700K, RA90, 720 lumen, 5M, IP20
339,26 kr
Til butik
LED strip 24V DC 9,6W 2700K, RA90, 720 lumen, 5M, IP20 billede

Produktinformation

Led strip 5m rulle 24V DC, 9,6W /120 Led per meter, 2700K, IP20, RA90, 720 Lumen per meter, klippeafstand 50mm, SDCM

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
EAN: 5711778900168
Varenr.: 15845106417999
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
All Light LED bånd, 9,6W, 2700K, 8 mm
359 kr
Til butik
All Light LED bånd, 9,6W, 2700K, 8 mm billede

Produktinformation

Alsidigt LED bånd med konsistens i lysfarve Få alsidig og kraftfuld belysning med dettee LED bånd med en bredde på 8 mm og længde på 5 meter, der udsender et varmt hvidt lys med sin farvetemperatur på 2700K, og høje farvegengivelse på RA90. Med en effekt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: All-Light
Kategori: Belysning
Farve: warm white
Størrelse: 5m x 8mm x 1.5mm
EAN: 5711778900168
Varenr.: 4257800062
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
All Light LED strip, 9,6W, 2700K, 8 mm
389 kr
Til butik
All Light LED strip, 9,6W, 2700K, 8 mm billede

Produktinformation

Alsidigt LED strip med konsistens i lysfarve Få alsidig og kraftfuld belysning med dette LED strip med en bredde på 8 mm og længde på 5 meter, der udsender et varmt hvidt lys med sin farvetemperatur på 2700K, og høje farvegengivelse på RA90. Med en effekt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: All-Light
Kategori: Dekorativ belysning
Farve: warm white
Størrelse: 5m x 8mm x 1.5mm
EAN: 5711778900168
Varenr.: 4257800062
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
All Light LED bånd, 9,6W, 2700K, 8 mm
395 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED strip 24V DC 9,6W 2700K, RA90, 720 lumen, 5M, IP20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED strip 24V DC 9,6W 2700K, RA90, 720 lumen, 5M, IP20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN339,26 kr339,26 krKøb
2LavprisVVS359 kr359 krKøb
3Greenline389 kr389 krKøb
4BilligVVS DK395 kr395 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LED strip 24V DC 9,6W 2700K, RA90, 720 lumen, 5M, IP20

PriceData har fulgt prisen på LED strip 24V DC 9,6W 2700K, RA90, 720 lumen, 5M, IP20 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 303 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 385 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 340 kr.

Den nuværende pris på 339,26 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for LED strip 24V DC 9,6W 2700K, RA90, 720 lumen, 5M, IP20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for LED strip 24V DC 9,6W 2700K, RA90, 720 lumen, 5M, IP20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026339,26 kr
12. maj 2026339 kr
11. maj 2026339,26 kr
24. apr. 2026339 kr
23. apr. 2026339,26 kr
13. mar. 2026339 kr
11. mar. 2026339,26 kr
2. mar. 2026339 kr
1. mar. 2026339,26 kr
25. feb. 2026339 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret