Gå til hovedindhold

Opple LED-STIRP DRIVER 24V-75W-DALI/10V/PWM

OppleStrømforsyningEAN: 6941491788203
Pris fra 360,71 krtil 393,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 33,04 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 351 kr 25. apr.

Sammenlign priser på LED-STIRP DRIVER 24V-75W-DALI/10V/PWM og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 360.71 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LED-STIRP DRIVER 24V-75W-DALI/10V/PWM
360,71 kr
Til butik
LED-STIRP DRIVER 24V-75W-DALI/10V/PWM billede

Produktinformation

IP20-driver, der leverer 24V DC og maksimalt 75W, i stand til DALI-, 1-10V- eller Pulse Width Modulation-dæmpning

Produktspecifikationer

Mærke: OPPLE
Kategori: Strømforsyning
EAN: 6941491788203
Varenr.: 15842029142351
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Led-Strip Driver 24V-75W-Dali/10V/Pwm
379,08 kr
Til butik
Led-Strip Driver 24V-75W-Dali/10V/Pwm billede

Produktinformation

IP20-driver, der leverer 24V DC og maksimalt 75W, i stand til DALI-, 1-10V- eller Pulse Width Modulation-dæmpning LED-STRIP DRIVER 24V-75W-DALI/10V/PWM Søgetermer: 5401038694 - 820002006200 - 5401038694 - 6941491788203

Produktspecifikationer

Mærke: Opple
Kategori: Populære
EAN: 6941491788203
Varenr.: 9862739362129
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Led-strip driver 24v-75w-dali/10v/pwm
393,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED-STIRP DRIVER 24V-75W-DALI/10V/PWM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED-STIRP DRIVER 24V-75W-DALI/10V/PWM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN360,71 kr360,71 krKøb
2Billigelogvvs.dk379,08 kr379,08 krKøb
3MaintainIt393,75 kr393,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LED-STIRP DRIVER 24V-75W-DALI/10V/PWM

PriceData har fulgt prisen på LED-STIRP DRIVER 24V-75W-DALI/10V/PWM i 167 dage. Laveste pris i perioden er 351 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 626 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 396 kr.

Den nuværende pris på 360,71 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for LED-STIRP DRIVER 24V-75W-DALI/10V/PWM. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for LED-STIRP DRIVER 24V-75W-DALI/10V/PWM de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026360,71 kr8,86 kr (3%)
7. maj 2026351,85 kr17,91 kr (5%)
6. maj 2026369,76 kr17,91 kr (5%)
26. apr. 2026351,85 kr
25. apr. 2026351 kr
21. mar. 2026351,85 kr33,15 kr (9%)
20. mar. 2026385 kr33,15 kr (9%)
17. mar. 2026351,85 kr33,15 kr (9%)
16. mar. 2026385 kr33,15 kr (9%)
4. mar. 2026351,85 kr33,15 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret