Gå til hovedindhold

EL-Grossisten LED Panel 60x60 - Sort, 40W, 3200lm, IP20, 230V

EL-GrossistenEAN: 5903002036884
Pris fra 230 krtil 319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LED Panel 60x60 - Sort, 40W, 3200lm, IP20, 230V og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 230 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
60x60 LED panel, 40W, 3200 lumen, IP20, sort
230 kr
Til butik
60x60 LED panel, 40W, 3200 lumen, IP20, sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: vrige
Kategori: WATTOO.DK Mrker vrige
EAN: 5903002036884
Varenr.: 9903003246
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
60x60 LED Panel, 40W - 80lm/W, IP20, sort
319 kr
Til butik
60x60 LED Panel, 40W - 80lm/W, IP20, sort billede

Produktinformation

Estimerede antal lyskilder (Ved monteringshøjde 2,4 m): Opbevaringsrum (100 lux)Garage (min 200 lux)Køkken / Kontor (min 300 lux)Præcisionsarbejde (500 lux)10 m21 stk.2 stk.2 stk.3 stk.25 m22 stk.3 stk.5 stk.8 stk.100 m25 stk.10 stk.14 stk.24 stk. Effekti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 60x60 Standard LED paneler
EAN: 5903002036884
Varenr.: 9163
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
60x60 LED Panel, 40W - 80lm/W, IP20, sort
319 kr
Til butik
60x60 LED Panel, 40W - 80lm/W, IP20, sort billede

Produktinformation

LED Panel 60x60 - 40w er en moderne og energieffektiv belysningsløsning, der kombinerer et stilfuldt design med høj ydeevne. Dimensioner: 60x60 cm - perfekt til standard loftmontering. Effekt: 40 watt, som sikrer høj lysstyrke med lavt energiforb

Produktspecifikationer

Kategori: 60x60 Standard LED paneler
EAN: 5903002036884
Varenr.: 9163
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LED Panel 60x60 - Sort, 40W, 3200lm, IP20, 230V
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED Panel 60x60 - Sort, 40W, 3200lm, IP20, 230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED Panel 60x60 - Sort, 40W, 3200lm, IP20, 230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK230 kr230 krKøb
2MrPerfect DK - LED Mega Store319 kr319 krKøb
3DetLED.dk319 kr319 krKøb
4EL-GROSSISTEN319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LED Panel 60x60 - Sort, 40W, 3200lm, IP20, 230V

PriceData har fulgt prisen på LED Panel 60x60 - Sort, 40W, 3200lm, IP20, 230V i 173 dage. Laveste pris i perioden er 230 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 267 kr.

Den nuværende pris på 230 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for LED Panel 60x60 - Sort, 40W, 3200lm, IP20, 230V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for LED Panel 60x60 - Sort, 40W, 3200lm, IP20, 230V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026230 kr89 kr (28%)
26. maj 2026319 kr89 kr (39%)
23. maj 2026230 kr89 kr (28%)
22. maj 2026319 kr89 kr (39%)
8. maj 2026230 kr89 kr (28%)
7. maj 2026319 kr89 kr (39%)
30. apr. 2026230 kr89 kr (28%)
29. apr. 2026319 kr89 kr (39%)
1. apr. 2026230 kr89 kr (28%)
31. mar. 2026319 kr89 kr (39%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret