Gå til hovedindhold

LEDVANCE DULUX LED T/E GX24q-3 1620lm 16W/830 (32W) HF+230V

LedvanceBelysningEAN: 4058075822337
Pris fra 99 krtil 149 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEDVANCE DULUX LED T/E GX24q-3 1620lm 16W/830 (32W) HF+230V og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux GX24q-3 LED kompaktrør, 16W, 3000K
-7%99 kr
Før 107 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledvance Dulux GX24q-3 LED kompaktrør, 16W, 3000K billede

Produktinformation

Traditionel kompaktrør nu med LED! De gamle kompaktrør er blevet udskiftet med LED-kompaktrør. Dette er et funktionelt LED-kompaktrør med GX24q sokkel. Dette LED-rør er den perfekte erstatning for konventionelle 4-stift kompaktrør og er designet til brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 154.8 x 45 mm
EAN: 4058075822337
Varenr.: 5657057993
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LED kompaktrør - 230V / 16W (32W) GX24q-3 sokkel (3000K)
111,75 kr
Til butik
LED kompaktrør - 230V / 16W (32W) GX24q-3 sokkel (3000K) billede

Produktinformation

LEDVANCE DULUX® T/E LED kompaktrør med 4-pol GX24q sokkel. Velegnet til erstatning for traditionelle kompaklamper med lysstofrør. Denne type fungerer sammen med såvel elektronisk balast (EKG) og ved direkte 230V AC netspænding. Tekniske detaljer: Mærke: L...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDVANCE
Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 4058075822337
Varenr.: 15845334188367
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dulux led- t/e ecg 16w/830 gx24q-3
123,75 kr
Til butik
Dulux led- t/e ecg 16w/830 gx24q-3 billede

Produktinformation

LED-erstatning for 4-pin kompaktrør med GX24q sokkel til elektronisk og 230V drift. Produktegenskaber: LED-erstatning for konventionelle kompaktrør til brug i armaturer med elektronisk forkobling (ECG) eller til 230V. Levetid: op til 30.000 timer. 4-pin G...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: led lyskilder
Farve: hvid
EAN: 4058075822337
Varenr.: 5657057993
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux GX24q-3 LED kompaktrør, 16W, 3000K
129 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LEDVANCE DULUX LED T/E GX24q-3 1620lm 16W/830 (32W) HF+230V
132,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux GX24q-3 LED kompaktrør, 16W, 3000K
139 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux GX24q-3 LED kompaktrør, 16W, 3000K
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE DULUX LED T/E GX24q-3 1620lm 16W/830 (32W) HF+230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE DULUX LED T/E GX24q-3 1620lm 16W/830 (32W) HF+230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl99 kr99 krKøb
2EL-GROSSISTEN111,75 kr111,75 krKøb
3MaintainIt123,75 kr123,75 krKøb
4LavprisVVS129 kr129 krKøb
5vvsfittings.dk132,5 kr132,5 krKøb
6BilligVVS DK139 kr139 krKøb
7Greenline149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEDVANCE DULUX LED T/E GX24q-3 1620lm 16W/830 (32W) HF+230V

PriceData har fulgt prisen på LEDVANCE DULUX LED T/E GX24q-3 1620lm 16W/830 (32W) HF+230V i 182 dage. Laveste pris i perioden er 95 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for LEDVANCE DULUX LED T/E GX24q-3 1620lm 16W/830 (32W) HF+230V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for LEDVANCE DULUX LED T/E GX24q-3 1620lm 16W/830 (32W) HF+230V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202699 kr12,75 kr (11%)
30. maj 2026111,75 kr12,75 kr (13%)
12. maj 202699 kr12,75 kr (11%)
11. maj 2026111,75 kr12,75 kr (13%)
3. maj 202699 kr8,61 kr (8%)
23. apr. 2026107,61 kr3,39 kr (3%)
22. apr. 2026111 kr3,39 kr (3%)
19. apr. 2026107,61 kr3,39 kr (3%)
18. apr. 2026111 kr3,39 kr (3%)
15. apr. 2026107,61 kr3,39 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret