Gå til hovedindhold

GTV LED hermetisk armatur HAGEN 236 til 2 LED lysstofrør G13 1200mm IP65 PC/PC LD-HAG236-30

GTVEludstyrEAN: 5901867154606
Pris fra 160 krtil 202 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 151,38 kr 7. maj

Sammenlign priser på LED hermetisk armatur HAGEN 236 til 2 LED lysstofrør G13 1200mm IP65 PC/PC LD-HAG236-30 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 160 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LED hermetisk armatur HAGEN 236 til 2 LED lysstofrør G13 1200mm IP65 PC/PC LD-HAG236-30
160 kr
Til butik
LED hermetisk armatur HAGEN 236 til 2 LED lysstofrør G13 1200mm IP65 PC/PC LD-HAG236-30 billede

Produktspecifikationer

Mærke: GTV
Kategori: Lysarmaturer
Farve: 6
Artikel nr.: LD-HAG236-30
EAN: 5901867154606
Varenr.: 5439066
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hagen led-retrofit t8 g13 1200x2 ip65
202 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED hermetisk armatur HAGEN 236 til 2 LED lysstofrør G13 1200mm IP65 PC/PC LD-HAG236-30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED hermetisk armatur HAGEN 236 til 2 LED lysstofrør G13 1200mm IP65 PC/PC LD-HAG236-30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK160 kr199 krKøb
2Elvvs.dk202 kr202 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LED hermetisk armatur HAGEN 236 til 2 LED lysstofrør G13 1200mm IP65 PC/PC LD-HAG236-30

PriceData har fulgt prisen på LED hermetisk armatur HAGEN 236 til 2 LED lysstofrør G13 1200mm IP65 PC/PC LD-HAG236-30 i 114 dage. Laveste pris i perioden er 151,38 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 160 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for LED hermetisk armatur HAGEN 236 til 2 LED lysstofrør G13 1200mm IP65 PC/PC LD-HAG236-30. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for LED hermetisk armatur HAGEN 236 til 2 LED lysstofrør G13 1200mm IP65 PC/PC LD-HAG236-30 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026160 kr8,62 kr (6%)
7. maj 2026151,38 kr25,62 kr (14%)
6. maj 2026177 kr25,62 kr (17%)
21. mar. 2026151,38 kr33,62 kr (18%)
20. mar. 2026185 kr33,62 kr (22%)
17. mar. 2026151,38 kr33,62 kr (18%)
16. mar. 2026185 kr33,62 kr (22%)
4. mar. 2026151,38 kr33,62 kr (18%)
3. mar. 2026185 kr33,62 kr (22%)
10. feb. 2026151,38 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret