Gå til hovedindhold

Solar Light LED-downlight Optic Deep XS Hvid 3000K, 230lm, Ra>95, 45° spredning, 4W, IP44. Fasedæmpbar 230V-driver

Solar LightBelysningEAN: 7392971135861
Pris fra 362 krtil 412 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 358 kr 1. apr.

Sammenlign priser på LED-downlight Optic Deep XS Hvid 3000K, 230lm, Ra>95, 45° spredning, 4W, IP44. Fasedæmpbar 230V-driver og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 362 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Optic Deep XS, 4W, 3000K, 230 lm, IP44, hvid Ral9016
362 kr
Til butik
Optic Deep XS, 4W, 3000K, 230 lm, IP44, hvid Ral9016 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Hide-a-lite
Kategori: WATTOO.DK Mrker Hide-a-lite
EAN: 7392971135861
Varenr.: 5442528349
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Optic Deep Xs 4w/930 230lm Ip44 Hvid
366 kr
Til butik
Optic Deep Xs 4w/930 230lm Ip44 Hvid billede

Produktinformation

Eksklusivt accentarmatur i lille format med veludviklet reflektorteknik. Forsænket lyskilde, der giver et diskret og velafblændet lys med virkelig god farvegengivelse, Ra>95. Lille med lav indbygningshøjde - perfekt til forskalning på 28 mm med 13mm gips.

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Light
Kategori: Solar Light - varekartotek
EAN: 7392971135861
Varenr.: 2454541
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Optic Deep Xs 4W/930 230Lm Ip44 Hvid
380,85 kr
Til butik
Optic Deep Xs 4W/930 230Lm Ip44 Hvid billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Light
Kategori: Business & Industrial
EAN: 7392971135861
Varenr.: 8810719904081
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Optic deep xs 4w/930 230lm ip44 hvid
396,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LED-downlight Optic Deep XS Hvid 3000K, 230lm, Ra>95, 45° spredning, 4W, IP44. Fasedæmpbar 230V-driver
412 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED-downlight Optic Deep XS Hvid 3000K, 230lm, Ra>95, 45° spredning, 4W, IP44. Fasedæmpbar 230V-driver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED-downlight Optic Deep XS Hvid 3000K, 230lm, Ra>95, 45° spredning, 4W, IP44. Fasedæmpbar 230V-driver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK362 kr362 krKøb
2Elvvs.dk366 kr366 krKøb
3Billigelogvvs.dk380,85 kr380,85 krKøb
4MaintainIt396,25 kr396,25 krKøb
5CS MEGASTORE DK412 kr451 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LED-downlight Optic Deep XS Hvid 3000K, 230lm, Ra>95, 45° spredning, 4W, IP44. Fasedæmpbar 230V-driver

PriceData har fulgt prisen på LED-downlight Optic Deep XS Hvid 3000K, 230lm, Ra>95, 45° spredning, 4W, IP44. Fasedæmpbar 230V-driver i 175 dage. Laveste pris i perioden er 358 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 380 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 366 kr.

Den nuværende pris på 362 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for LED-downlight Optic Deep XS Hvid 3000K, 230lm, Ra>95, 45° spredning, 4W, IP44. Fasedæmpbar 230V-driver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for LED-downlight Optic Deep XS Hvid 3000K, 230lm, Ra>95, 45° spredning, 4W, IP44. Fasedæmpbar 230V-driver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026362 kr
1. jun. 2026362,43 kr
27. maj 2026362 kr
26. maj 2026362,43 kr
23. maj 2026362 kr
22. maj 2026362,43 kr
10. maj 2026362 kr3 kr (1%)
9. maj 2026359 kr
7. maj 2026358,09 kr
6. maj 2026359 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret