Gå til hovedindhold

Schneider Electric LED-arbejdslampe Thorsman, 2100 lm, 18 W, 4000 K, IP65, 2-benet stik uden jord

Schneider ElectricArbejdslamperEAN: 3606482183896
Pris fra 551 krtil 625 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 74 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 481,93 kr 7. maj

Sammenlign priser på LED-arbejdslampe Thorsman, 2100 lm, 18 W, 4000 K, IP65, 2-benet stik uden jord og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 551 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LED-arbejdslampe Thorsman, 2100 lm, 18 W, 4000 K, IP65, 2-benet stik uden jord
551 kr
Til butik
LED-arbejdslampe Thorsman, 2100 lm, 18 W, 4000 K, IP65, 2-benet stik uden jord billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK Byg & Vrktj El-vrktj & tilbehr Arbejdslamper
EAN: 3606482183896
Varenr.: 9140000013
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Thorsman arbejdslampe, 18W, 2100 lm
569 kr
Til butik
Schneider Thorsman arbejdslampe, 18W, 2100 lm billede

Produktinformation

Effektiv projektørlys med arbejdslampe fra Thorsman Med Schneider Electrics arbejdslamper i Thorsman serien, fås et veloplyst arbejdsareal med integreret LED, der tilbyder en høj lyskvalitet og lang levetid. Modellens tæthedsklasse gør den særligt velegne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Arbejdslamper
Farve: green/black
Størrelse: 210 x 200 x 64.5 mm
EAN: 3606482183896
Varenr.: 9140000013
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Schneider Thorsman arbejdslampe 18W på 2100 lm
579 kr
Til butik
Schneider Thorsman arbejdslampe 18W på 2100 lm billede

Produktinformation

Arbejdslampe fra Thorsman-serien med USB-porte til opladning af enheder, leverer lang levetid og høj lyskvalitet fra Schneider Electric. Trinvis dæmpning af lysstyrken giver bekvem arbejdsbelysning i 5 niveauer.

Produktspecifikationer

Kategori: Arbejdslamper
Farve: green/black
Størrelse: 210 x 200 x 64.5 mm
EAN: 3606482183896
Varenr.: 9140000013
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric IMT47270
579 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Thorsman LED arbejdslampe med 18W
579 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Thorsman LED arbejdslampe, 18W
625 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED-arbejdslampe Thorsman, 2100 lm, 18 W, 4000 K, IP65, 2-benet stik uden jord koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED-arbejdslampe Thorsman, 2100 lm, 18 W, 4000 K, IP65, 2-benet stik uden jord koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK551 kr551 krKøb
2Greenline569 kr569 krKøb
3LavprisEl579 kr579 krKøb
4CS MEGASTORE DK579 kr618 krKøb
5LavprisVVS579 kr579 krKøb
6BilligVVS DK625 kr625 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LED-arbejdslampe Thorsman, 2100 lm, 18 W, 4000 K, IP65, 2-benet stik uden jord

PriceData har fulgt prisen på LED-arbejdslampe Thorsman, 2100 lm, 18 W, 4000 K, IP65, 2-benet stik uden jord i 180 dage. Laveste pris i perioden er 469 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 551 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 506 kr.

Den nuværende pris på 551 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for LED-arbejdslampe Thorsman, 2100 lm, 18 W, 4000 K, IP65, 2-benet stik uden jord. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for LED-arbejdslampe Thorsman, 2100 lm, 18 W, 4000 K, IP65, 2-benet stik uden jord de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026551 kr49,71 kr (10%)
24. maj 2026501,29 kr49,71 kr (9%)
23. maj 2026551 kr49,71 kr (10%)
9. maj 2026501,29 kr19,36 kr (4%)
7. maj 2026481,93 kr69,07 kr (13%)
6. maj 2026551 kr69,07 kr (14%)
23. apr. 2026481,93 kr69,07 kr (13%)
22. apr. 2026551 kr69,07 kr (14%)
19. apr. 2026481,93 kr69,07 kr (13%)
18. apr. 2026551 kr69,07 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret