Gå til hovedindhold

Leatherman Ledlenser Kidbeam4 Lommelygte Til Børn

LEDLenserLygterEAN: 4058205030861
Pris fra 116 krtil 199,95 kr
16 forhandlere

Prisforskel: 83,95 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 101,5 kr 2. maj

Sammenlign priser på Leatherman Ledlenser Kidbeam4 Lommelygte Til Børn og køb billigst

16 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 116 kr. 14 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Leatherman Ledlenser Kidbeam4 Lommelygte Til Børn
116 kr
Til butik
Leatherman Ledlenser Kidbeam4 Lommelygte Til Børn billede

Produktinformation

Leatherman - 002256020000 - Lommelygte - Til Børn - Grøn - Led - Letvægts

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 002256020000
EAN: 4058205030861
Varenr.: 1001843654
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEDLENSER Lommelygte til børn - Grøn
118 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledlenser Kidbeam4 lommelygte, 70 lumen, grøn
118 kr
Til butik
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Ledlenser Kidbeam4, lommelygte, junior, grøn/blå
-20%135 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Ledlenser Kidbeam4, lommelygte, junior, grøn/blå
-20%135 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KidsZoo.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
LEDLenser Kidbeam4 Lommelygte til børn - Grøn
199 kr
Til butik
Gå til Lommelygtesalg.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEDLenser Kidbeam4 Lommelygte til børn - Grøn
199 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEDLenser Kidbeam4 Lommelygte til børn - Grøn
199 kr
Til butik
Gå til Trendyhjem.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
LEDLenser Kidbeam4 Lommelygte til børn - Grøn
199 kr
Til butik
Gå til Pande-lampe.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
LEDLenser Kidbeam4 Lommelygte til børn - Grøn
199 kr
Til butik
Gå til Altikrea.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
LEDLenser Kidbeam4 Lommelygte til børn - Grøn
199 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
LEDLenser Kidbeam4 Lommelygte til børn - Grøn
199 kr
Til butik
Gå til Arbejdslamper.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
LEDLenser Kidbeam4 Lommelygte til børn - Grøn
199 kr
Til butik
Gå til Batteri-salg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
LEDLenser Kidbeam4 Lommelygte til børn - Grøn
199 kr
Til butik
Gå til Juleby.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
LEDLenser Kidbeam4 Lommelygte til børn - Grøn
199 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LED Lenser Kidbeam4
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 16 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leatherman Ledlenser Kidbeam4 Lommelygte Til Børn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 16 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leatherman Ledlenser Kidbeam4 Lommelygte Til Børn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK116 kr116 krKøb
2CS MEGASTORE DK118 kr157 krKøb
3Proshop DK118 kr157 krKøb
4Skisport.dk135 kr135 krKøb
5AktivVinter.dk135 kr135 krKøb
6KidsZoo.dk199 kr199 krKøb
7Lommelygtesalg.dk199 kr199 krKøb
8Outmore.dk199 kr199 krKøb
9Trendyhjem.dk199 kr199 krKøb
10Pande-lampe.dk199 kr199 krKøb
11Altikrea.dk199 kr199 krKøb
12MAXiPRO199 kr199 krKøb
13Arbejdslamper.dk199 kr199 krKøb
14Batteri-salg.dk199 kr199 krKøb
15Juleby.dk199 kr199 krKøb
16Pro Outdoor199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Leatherman Ledlenser Kidbeam4 Lommelygte Til Børn

PriceData har fulgt prisen på Leatherman Ledlenser Kidbeam4 Lommelygte Til Børn i 180 dage. Laveste pris i perioden er 101,5 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 116 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Leatherman Ledlenser Kidbeam4 Lommelygte Til Børn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Leatherman Ledlenser Kidbeam4 Lommelygte Til Børn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026116 kr2 kr (2%)
28. maj 2026118 kr16,37 kr (16%)
22. maj 2026101,63 kr
20. maj 2026101,61 kr
17. maj 2026101,59 kr
10. maj 2026101,56 kr
9. maj 2026101,55 kr
6. maj 2026101,53 kr
2. maj 2026101,5 kr16,5 kr (14%)
4. apr. 2026118 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret