Gå til hovedindhold

Le Couvent Kythnos Remarkable Perfumes Eau de Parfum 50 ml

Le CouventParfume og eau de cologneEAN: 3701139903237
Pris fra 488 krtil 715 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 227 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 473 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Le Couvent Kythnos Remarkable Perfumes Eau de Parfum 50 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 488 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Le Couvent Les Parfums Remarkable Kythnos 50 ml
-15%488 kr
Før 575 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Le Couvent Les Parfums Remarkable Kythnos 50 ml billede

Produktinformation

Les Parfums Remarkable Kythnos er en duft med aromatisk Azurin Lavendel og Vetiver.

Produktspecifikationer

Mærke: Le Couvent
Kategori: Parfume
Artikel nr.: 16052000
EAN: 3701139903237
Varenr.: 3223150
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Le Couvent Remarkable Perfumes Kythnos (50ml)
-29%507 kr
Før 715 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Le Couvent Remarkable Perfumes Kythnos (50ml) billede

Produktinformation

En vidunderlig vild ø, hvor de græske landsbyers ro står i kontrast til den tætte, uigennemtrængelige buskskovs fjendtlighed. Det solbeskinnede vilde græs svæver i vinden og udsender en stærk aromatisk duft af en stærk bouquet. Kythnos, som et minde om en middelhavssommer på Kykladerne. Den begynder med en frisk blanding af lavendel og timian, og sidstnævnte tager også plads i hjertenoten. I basen mødes træagtige noter af vetiver med aromatiske akkorder, hvilket giver en dyb og fyldig signatur.100% vegansk.

Produktspecifikationer

Mærke: Le Couvent
Kategori: Eau de Parfum til hende
Vægt: 259g
Artikel nr.: 16052000
EAN: 3701139903237
Varenr.: B071253
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Le Couvent Kythnos Remarkable Perfumes Eau de Parfum 50 ml
715 kr
Til butik
Le Couvent Kythnos Remarkable Perfumes Eau de Parfum 50 ml billede

Produktinformation

En vidunderlig vild ø, hvor roen i græske landsbyer bryder med den tætte, uigennemtrængelige skov. Det solbeskinnede vilde græs svæver i vinden og afgiver duften af ​​en stærk aromatisk buket. Kythnos er mindet om en middelhavssommer i Kykladerne. Den åbner med en frisk blanding af lavendel og timian, hvor sidstnævnte også indtager sin plads i hjertenoten. I bunden møder træagtige noter af vetiver aromatiske akkorder, hvilket giver en dyb og fyldig signatur. 100 % vegansk. Topnoter: Lavendel Hjertenoter: Timian Basenoter: Vetiver Le Couvent Kythnos Remarkable Perfumes Eau de Parfum 50 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Le Couvent
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 50.000000000
Artikel nr.: 16052000
EAN: 3701139903237
Varenr.: 3081-105-0050

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Le Couvent Kythnos Remarkable Perfumes Eau de Parfum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Le Couvent Kythnos Remarkable Perfumes Eau de Parfum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK488 kr488 krKøb
2Bangerhead DK507 kr507 krKøb
3Lyko DK715 kr715 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Le Couvent Kythnos Remarkable Perfumes Eau de Parfum 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Le Couvent Kythnos Remarkable Perfumes Eau de Parfum 50 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 390 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 715 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 562 kr.

Den nuværende pris på 488 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Le Couvent Kythnos Remarkable Perfumes Eau de Parfum 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Le Couvent Kythnos Remarkable Perfumes Eau de Parfum 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026488 kr87 kr (15%)
15. maj 2026575 kr30 kr (6%)
14. maj 2026545 kr27 kr (5%)
10. maj 2026572 kr27 kr (5%)
8. maj 2026545 kr9 kr (2%)
7. maj 2026536 kr9 kr (2%)
6. maj 2026545 kr11 kr (2%)
5. maj 2026534 kr3 kr (1%)
4. maj 2026531 kr1 kr (0%)
3. maj 2026530 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret