Gå til hovedindhold

Le Couvent Aqua Sacrae Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml

Le CouventParfume og eau de cologneEAN: 3701139901325

Sammenlign priser på Le Couvent Aqua Sacrae Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 665 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Le Couvent Botanical Cologne Aqua Sacrae (100ml)
665 kr
Til butik
Le Couvent Botanical Cologne Aqua Sacrae (100ml) billede

Produktinformation

En pudret og sensuel blomsterduft, der fremkalder billeder af daggry i en have fuld af hvide blomster i klosteret i Minimes. Et intenst koncentrat af høj kvalitet, baseret på botaniske, naturlige essenser i den franske parfumeris ånd. Eau de toilette 100% vegansk. Op til 92% naturlige ingredienser.

Produktspecifikationer

Mærke: Le Couvent
Kategori: Eau de Toilette til hende
Vægt: 345g
Artikel nr.: 16242000
EAN: 3701139901325
Varenr.: B071275
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Le Couvent Aqua Sacrae Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml
665 kr
Til butik
Le Couvent Aqua Sacrae Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml billede

Produktinformation

En pudret og sensuel blomsterduft, der fremkalder billeder af daggry i en have fuld af hvide blomster i klosteret i Minimes. Et intenst koncentrat af høj kvalitet, baseret på botaniske, naturlige essenser i den franske parfumerkunsts ånd. 100 % vegansk. Op til 92 % naturlige ingredienser. Topnoter: Klementin Hjertenoter: Jasmin, Tuberose Le Couvent Aqua Sacrae Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Le Couvent
Kategori: Eau de Toilette
Størrelse: 100.000000000
Artikel nr.: 16242000
EAN: 3701139901325
Varenr.: 3081-119-0100

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Le Couvent Aqua Sacrae Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Le Couvent Aqua Sacrae Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK665 kr665 krKøb
2Lyko DK665 kr665 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Le Couvent Aqua Sacrae Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Le Couvent Aqua Sacrae Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 474 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 665 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 541 kr.

Den nuværende pris på 665 kr er 23% over normalprisen. Prisen er steget 35% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Le Couvent Aqua Sacrae Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Le Couvent Aqua Sacrae Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026665 kr161 kr (32%)
31. maj 2026504 kr161 kr (24%)
25. maj 2026665 kr161 kr (32%)
24. maj 2026504 kr161 kr (24%)
23. maj 2026665 kr161 kr (32%)
22. maj 2026504 kr161 kr (24%)
15. maj 2026665 kr161 kr (32%)
14. maj 2026504 kr161 kr (24%)
10. maj 2026665 kr161 kr (32%)
8. maj 2026504 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret