Gå til hovedindhold

Le Couvent Aqua Majestae Botanical Cologne Eau de Toilette - 50 ml

Le CouventParfume og eau de cologneEAN: 3701139903183
Pris fra 358 krtil 430 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 72 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 344 kr 31. maj

Sammenlign priser på Le Couvent Aqua Majestae Botanical Cologne Eau de Toilette - 50 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 358 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Le Couvent Aqua Majestae Botanical Cologne Eau de Toilette - 50 ml
358 kr
Til butik
Le Couvent Aqua Majestae Botanical Cologne Eau de Toilette - 50 ml billede

Produktinformation

Opdag den gyldne haves hemmelighed med Aqua Majestae Le Couvent Botanical Cologne Aqua Majestae Eau de Toilette tager dig med på en sanselig rejse til en blomstrende have, hvor osmanthusblomster danser i det gyldne lys. Denne elegante unisex-parfume kombinerer friske topnoter af solbær, mimosa og citron med hjertenoter af ananas, rose og osmanthus, før den hviler på en varm base af cedertræ, mos og mysk. Som en del af Le Couvents botaniske kollektion tilbyder denne 100% veganske eau de toilette en avanceret duftoplevelse, der passer til alle, som søger noget unikt og mindeværdigt. Perfekt til dig, der vil udforske nye duftlandskaber og tilføje et strejf af lyxig elegance til dit daglige ritual. Hvad der gør Aqua Majestae så speciel Unisex eau de toilette som passer til alle, der elsker blomstrede og frugtige dufte 100% vegansk formel, der afspejler moderne bevidsthed om bæredygtighed Kompleks duftpyramide med eksotiske noter som osmanthus og ananas Elegant glasflaske, der bliver en smuk detalje på dit sminkebord Klar til at lade dig fortrylle af havens gyldne øjeblikke? Opdag Le Couvent Aqua Majestae allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Le Couvent
Kategori: Unisexparfume
Størrelse: 50 ml
Artikel nr.: 98050
EAN: 3701139903183
Varenr.: 98050
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Le Couvent Botanical Cologne Aqua Majestae (50ml)
430 kr
Til butik
Le Couvent Botanical Cologne Aqua Majestae (50ml) billede

Produktinformation

Gyldne øjeblikke i haven med osmanthusblomster. Når de sidste solstråler varmer de blomstrende træer, viser naturen sin sande skønhed. I dette gyldne øjeblik er haven fyldt med et varmt og generøst lys under frodige træer med fløjlsgule osmanthusblomster. Et udsøgt og vidunderligt øjeblik i Le Couvent des Minimes. 100% vegansk. Topnoter: solbær, akacie, mimosa, citron. Mellemnoter: ananas, rose, osmanthus. Basenoter: cedertræ, mos, moskus...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Le Couvent
Kategori: Eau de Toilette til hende
Vægt: 215g
Artikel nr.: 16273000
EAN: 3701139903183
Varenr.: B071282
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Le Couvent Aqua Majestae Botanical Cologne Eau de Toilette 50 ml
430 kr
Til butik
Le Couvent Aqua Majestae Botanical Cologne Eau de Toilette 50 ml billede

Produktinformation

Gyldne øjeblikke i haven med osmanthusblomster. Når de sidste solstråler varmer de blomstrende træer, viser naturen sin sande skønhed. I dette gyldne øjeblik er haven fyldt med et varmt og generøst lys under frodige træer med fløjlsgule osmanthusblomster. Et udsøgt og vidunderligt øjeblik i Le Couvent des Minimes. Topnoter: Solbær, Akacie Mimosa, Citron. Hjertenoter: Ananas, Rose, Osmanthus. Basenoter: Cedertræ, mos, moskus. Le Couvent Aqua Majestae Botanical Cologne Eau de Toilette 50 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Le Couvent
Kategori: Eau de Toilette
Størrelse: 50.000000000
Artikel nr.: 16273000
EAN: 3701139903183
Varenr.: 3081-122-0050

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Le Couvent Aqua Majestae Botanical Cologne Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Le Couvent Aqua Majestae Botanical Cologne Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK358 kr358 krKøb
2Bangerhead DK430 kr430 krKøb
3Lyko DK430 kr430 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Le Couvent Aqua Majestae Botanical Cologne Eau de Toilette - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Le Couvent Aqua Majestae Botanical Cologne Eau de Toilette - 50 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 322,5 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 430 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 365 kr.

Den nuværende pris på 358 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Le Couvent Aqua Majestae Botanical Cologne Eau de Toilette - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Le Couvent Aqua Majestae Botanical Cologne Eau de Toilette - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026358 kr14 kr (4%)
31. maj 2026344 kr14 kr (4%)
25. maj 2026358 kr14 kr (4%)
24. maj 2026344 kr14 kr (4%)
23. maj 2026358 kr14 kr (4%)
22. maj 2026344 kr14 kr (4%)
15. maj 2026358 kr14 kr (4%)
14. maj 2026344 kr14 kr (4%)
10. maj 2026358 kr14 kr (4%)
8. maj 2026344 kr14 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret