Gå til hovedindhold

LCD ASUS 27" TUF Gaming VG27VQM Curved 1500R 1920x1080p VA 240Hz 1ms FreeSync Premium Skærm - GEEKD.dk

ASUSComputerskærmeEAN: 4711081714033
Pris fra 1.583 krtil 2.289 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 706 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.328 kr 31. mar.

Sammenlign priser på LCD ASUS 27" TUF Gaming VG27VQM Curved 1500R 1920x1080p VA 240Hz 1ms FreeSync Premium Skærm - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1583 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF Gaming VG27VQM 27" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz
1.583 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming VG27VQM 27" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming VG27VQM - LED-skærm - gaming - kurvet - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90LM0510-B03E70
EAN: 4711081714033
Varenr.: 1000682623
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" ASUS TUF Gaming VG27VQM - 1920x1080 (FHD) - 240Hz - VA
1.649 kr
Til butik
27" ASUS TUF Gaming VG27VQM - 1920x1080 (FHD) - 240Hz - VA billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming VG27VQM monitor leverer højhastigheds buet gaming-performance med dyb kontrast fra VA-panelet, ideel til kompetitivt gameplay og fordybelse. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 240Hz Paneltype: VA Tilslutning: 2x HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: ELMB; AMD FreeSync Premium; HDR10; 105% sRGB; 1500R curvature; 1 ms (MPRT) response time Dyb kontrast, hurtig bevægelseshåndtering og adaptiv sync mindsker ghosting og screen tearing, hvilket giver immersiv, konkurrencedygtig gameplay og glatte visuelle oplevelser under lange sessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 90LM0510-B03E70
EAN: 4711081714033
Varenr.: 3171910
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LCD ASUS 27" TUF Gaming VG27VQM Curved 1500R 1920x1080p VA 240Hz 1ms FreeSync Premium Skærm - GEEKD.dk
1.649 kr
Til butik
LCD ASUS 27" TUF Gaming VG27VQM Curved 1500R 1920x1080p VA 240Hz 1ms FreeSync Premium Skærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming VG27VQM er den perfekte skærm for gamere, der kræver både hastighed og visuel præcision. Med en 27" skærm og en opløsning på 1920 x 1080 pixel (Fuld HD), tilbyder denne skærm en fantastisk gaming-oplevelse, der er både skarp og farver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 4711081714033
Varenr.: 51247819850064
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS TUF Gaming VG27VQM 27" buet Full HD gaming-skærm - 240 Hz, VA, FreeSync Premium
-6%1.699 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS TUF Gaming VG27VQM 27" buet Full HD gaming-skærm - 240 Hz, VA, FreeSync Premium
-5%1.719 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS TUF Gaming VG27VQM 27 VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz
2.289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LCD ASUS 27" TUF Gaming VG27VQM Curved 1500R 1920x1080p VA 240Hz 1ms FreeSync Premium Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LCD ASUS 27" TUF Gaming VG27VQM Curved 1500R 1920x1080p VA 240Hz 1ms FreeSync Premium Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.583 kr1.583 krKøb
2Proshop DK1.649 kr1.649 krKøb
3Geekd1.649 kr1.649 krKøb
4Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
5Vivas DK1.719 kr1.888 krKøb
6Ultrashop2.289 kr2.289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LCD ASUS 27" TUF Gaming VG27VQM Curved 1500R 1920x1080p VA 240Hz 1ms FreeSync Premium Skærm - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LCD ASUS 27" TUF Gaming VG27VQM Curved 1500R 1920x1080p VA 240Hz 1ms FreeSync Premium Skærm - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.328 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 1.831 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.537 kr.

Den nuværende pris på 1.583 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for LCD ASUS 27" TUF Gaming VG27VQM Curved 1500R 1920x1080p VA 240Hz 1ms FreeSync Premium Skærm - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for LCD ASUS 27" TUF Gaming VG27VQM Curved 1500R 1920x1080p VA 240Hz 1ms FreeSync Premium Skærm - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.583 kr1 kr (0%)
1. jun. 20261.582 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.583 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.582 kr3 kr (0%)
25. maj 20261.585 kr3 kr (0%)
20. maj 20261.582 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.583 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.582 kr2 kr (0%)
10. maj 20261.580 kr3 kr (0%)
9. maj 20261.583 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret