Gå til hovedindhold

LC Power LC400TFX V2.31 Strømforsyning - 350 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus

LC PowerEAN: 4260070124792
Pris fra 377 krtil 380 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 3 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 373 kr 17. maj

Sammenlign priser på LC Power LC400TFX V2.31 Strømforsyning - 350 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 377 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power LC400TFX V2.31 350Watt
377 kr
Til butik
LC Power LC400TFX V2.31 350Watt billede

Produktinformation

LC Power LC400TFX V2.31 - Strømforsyning (intern) - TFX12V 2.31 - 350 Watt - aktiv PFC

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC400TFX V2.31
EAN: 4260070124792
Varenr.: 992111317
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power LC400TFX V2.31 Strømforsyning - 350 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus
380 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC400TFX V2.31 Strømforsyning - 350 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC400TFX V2.31 Strømforsyning - 350 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK377 kr377 krKøb
2Proshop DK380 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC Power LC400TFX V2.31 Strømforsyning - 350 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus

PriceData har fulgt prisen på LC Power LC400TFX V2.31 Strømforsyning - 350 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus i 147 dage. Laveste pris i perioden er 373 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 392 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 382 kr.

Den nuværende pris på 377 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for LC Power LC400TFX V2.31 Strømforsyning - 350 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for LC Power LC400TFX V2.31 Strømforsyning - 350 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026377 kr15 kr (4%)
21. maj 2026392 kr12 kr (3%)
20. maj 2026380 kr3 kr (1%)
18. maj 2026377 kr4 kr (1%)
17. maj 2026373 kr4 kr (1%)
16. maj 2026377 kr4 kr (1%)
15. maj 2026373 kr4 kr (1%)
14. maj 2026377 kr4 kr (1%)
13. maj 2026373 kr4 kr (1%)
12. maj 2026377 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret