Gå til hovedindhold

LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q 49" VA 3840 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 144Hz

LC PowerComputerskærmeEAN: 4260070129605
Pris fra 4.566 krtil 7.019 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.453 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.548 kr 5. mar.

Sammenlign priser på LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q 49" VA 3840 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 144Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4566 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q 49" VA 3840 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 144Hz
4.566 kr
Til butik
LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q 49" VA 3840 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 144Hz billede

Produktinformation

LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q - QLED-monitor - kurvet - 49" - 3840 x 1080 DFHD @ 144 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - 6 ms - 3xHDMI, DisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC-M49-DFHD-144-C-Q
EAN: 4260070129605
Varenr.: 999521240
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
49" LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q - 3840x1080 - 144Hz - VA
4.668 kr
Til butik
49" LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q - 3840x1080 - 144Hz - VA billede

Produktinformation

LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q QLED monitor leverer ultrabred, immersiv gaming og underholdning med dybe sorte og stort farverum fra sit QLED VA-panel. Størrelse: 49" Opløsning: 3840 x 1080 Opdateringsfrekvens: 144Hz Paneltype: QLED VA Tilslutninger: 3x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: 144 Hz; HDR 400; Adaptive Sync; Picture-by-Picture (PbP); Picture-in-Picture (PiP); 1800R curvature Den buede ultrabrede form og det brede farverum forbedrer multitasking og filmisk fordybelse, mens Adaptive Sync og høj opdatering sikrer jævn, responsiv bevægelse til gaming og medier.

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: LC-M49-DFHD-144-C-Q
EAN: 4260070129605
Varenr.: 3022583
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q 49 VA 3840 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 144Hz
5.939 kr
Til butik
LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q 49 VA 3840 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 144Hz billede

Produktinformation

LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q 49" UltraWide Monitor Oplev en ny dimension af visuel klarhed med LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q, en imponerende 49-tommers UltraWide skærm med en opløsning på 3840 x 1080. Denne monitor er designet til både gaming og profession...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Kategori: Skærme & Displays
EAN: 4260070129605
Varenr.: 74560
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Buet gaming skærm LC-POWER 49" QLED 3840×1080, 144 Hz
-9%6.999 kr
Før 7.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Buet gaming skærm LC-POWER 49" QLED 3840×1080, 144 Hz
-9%7.019 kr
Før 7.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q 49" VA 3840 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 144Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q 49" VA 3840 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 144Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.566 kr4.566 krKøb
2Proshop DK4.668 kr4.668 krKøb
3Ultrashop5.939 kr5.939 krKøb
4Boligcenter DK6.999 kr6.999 krKøb
5Vivas DK7.019 kr8.218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q 49" VA 3840 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 144Hz

PriceData har fulgt prisen på LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q 49" VA 3840 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 144Hz i 181 dage. Laveste pris i perioden er 4.454 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 4.725 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.561 kr.

Den nuværende pris på 4.566 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q 49" VA 3840 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 144Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for LC Power LC-M49-DFHD-144-C-Q 49" VA 3840 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 144Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20264.566 kr4 kr (0%)
24. maj 20264.562 kr79 kr (2%)
20. maj 20264.641 kr21 kr (0%)
18. maj 20264.620 kr21 kr (0%)
17. maj 20264.641 kr21 kr (0%)
15. maj 20264.620 kr21 kr (0%)
9. maj 20264.641 kr79 kr (2%)
8. maj 20264.562 kr46 kr (1%)
3. maj 20264.608 kr10 kr (0%)
1. maj 20264.618 kr56 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret