Gå til hovedindhold

LC Power LC-M2-C-MULTI - storage enclosure - M.2 NVMe Card - USB 3.2 (Gen 2)

LC PowerLagringsdrev – tilbehørEAN: 4260070128486
Pris fra 135 krtil 155 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LC Power LC-M2-C-MULTI - storage enclosure - M.2 NVMe Card - USB 3.2 (Gen 2) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power Ekstern Lagringspakning USB 3.2 (Gen 2) M.2 NVMe Card
135 kr
Til butik
LC Power Ekstern Lagringspakning USB 3.2 (Gen 2) M.2 NVMe Card billede

Produktinformation

LC Power LC-M2-C-MULTI - Lagringspakning - M.2 - M.2 NVMe Card - USB 3.2 (Gen 2) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC-M2-C-MULTI
EAN: 4260070128486
Varenr.: 998783907
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power LC-M2-C-MULTI - storage enclosure - M.2 NVMe Card - USB 3.2 (Gen 2)
155 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-M2-C-MULTI - storage enclosure - M.2 NVMe Card - USB 3.2 (Gen 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-M2-C-MULTI - storage enclosure - M.2 NVMe Card - USB 3.2 (Gen 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK135 kr135 krKøb
2Proshop DK155 kr194 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC Power LC-M2-C-MULTI - storage enclosure - M.2 NVMe Card - USB 3.2 (Gen 2)

PriceData har fulgt prisen på LC Power LC-M2-C-MULTI - storage enclosure - M.2 NVMe Card - USB 3.2 (Gen 2) i 146 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 218 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 135 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LC Power LC-M2-C-MULTI - storage enclosure - M.2 NVMe Card - USB 3.2 (Gen 2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LC Power LC-M2-C-MULTI - storage enclosure - M.2 NVMe Card - USB 3.2 (Gen 2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026135 kr14 kr (9%)
23. maj 2026149 kr1 kr (1%)
22. maj 2026150 kr1 kr (1%)
13. maj 2026149 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026151 kr16 kr (12%)
27. feb. 2026135 kr10 kr (7%)
24. feb. 2026145 kr1 kr (1%)
19. feb. 2026144 kr1 kr (1%)
13. feb. 2026145 kr1 kr (1%)
30. jan. 2026144 kr8 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret