Gå til hovedindhold

LC Power LC-HUB-ALU-2B-7 - hub - 7 ports USB hub - 7 ports - Sort

LC PowerHubs og switchesEAN: 4260070125379
Pris fra 261 krtil 268 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (3% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LC Power LC-HUB-ALU-2B-7 - hub - 7 ports USB hub - 7 ports - Sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 261 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power LC-HUB-ALU-2B-7 Sort
261 kr
Til butik
LC Power LC-HUB-ALU-2B-7 Sort billede

Produktinformation

LC Power LC-HUB-ALU-2B-7 - Hub - 6 x SuperSpeed USB 3.0 + 1 x SuperSpeed USB 3.0 (oplader) - desktop

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC-HUB-ALU-2B-7
EAN: 4260070125379
Varenr.: 992138348
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power LC-HUB-ALU-2B-7 - hub - 7 ports USB hub - 7 ports - Sort
268 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-HUB-ALU-2B-7 - hub - 7 ports USB hub - 7 ports - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-HUB-ALU-2B-7 - hub - 7 ports USB hub - 7 ports - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK261 kr261 krKøb
2Proshop DK268 kr307 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC Power LC-HUB-ALU-2B-7 - hub - 7 ports USB hub - 7 ports - Sort

PriceData har fulgt prisen på LC Power LC-HUB-ALU-2B-7 - hub - 7 ports USB hub - 7 ports - Sort i 150 dage. Laveste pris i perioden er 261 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 382 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 285 kr.

Den nuværende pris på 261 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for LC Power LC-HUB-ALU-2B-7 - hub - 7 ports USB hub - 7 ports - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for LC Power LC-HUB-ALU-2B-7 - hub - 7 ports USB hub - 7 ports - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026261 kr3 kr (1%)
29. maj 2026264 kr2 kr (1%)
28. maj 2026266 kr6 kr (2%)
31. mar. 2026272 kr53 kr (16%)
27. mar. 2026325 kr7 kr (2%)
26. mar. 2026332 kr11 kr (3%)
24. mar. 2026321 kr1 kr (0%)
23. mar. 2026322 kr7 kr (2%)
22. mar. 2026329 kr4 kr (1%)
21. mar. 2026333 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret