Gå til hovedindhold

LC Power LC-DOCK-M2-NVME - HDD dockingstation - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2x1) - sort

LC PowerEAN: 4262443280012
Pris fra 423 krtil 539 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LC Power LC-DOCK-M2-NVME - HDD dockingstation - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2x1) - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 423 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power LC-DOCK-M2-NVME HDD dockingstation
423 kr
Til butik
LC Power LC-DOCK-M2-NVME HDD dockingstation billede

Produktinformation

LC Power LC-DOCK-M2-NVME - HDD dockingstation - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2x1) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC-DOCK-M2-NVME
EAN: 4262443280012
Varenr.: 1001866976
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power LC-DOCK-M2-NVME - HDD dockingstation - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2x1) - sort
468 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LC-Power LC-DOCK-M2-NVME - M.2 NVMe dockingstation med USB-C 3.2 (Gen 2x1) - sort
-11%509 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LC-Power LC-DOCK-M2-NVME - M.2 NVMe dockingstation med USB-C 3.2 (Gen 2x1) - sort billede

Produktinformation

LC Power LC-DOCK-M2-NVME - HDD dockingstation - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2x1) - sortGenereltEgenskaber: On/off strøm kontaktEnhedstype: HDD dockingstation - eksternFarve: SortHarddiskens formfaktorkompatibilitet: M.2Host Bus: USB-C 3.2 (Gen 2x1)Produktmateriale: PlastikController for lagringDataoverførselshastighed: 10 GBpsInterface: M.2 NVMe CardMaks. antal lagerenheder: 2Understøttede enheder: Solid state drevEkspansion / KonnektivitetBåse: 2 x top accessible - M.2 2230/2242/2260/2280/22110Interface: 2 x M.2 Card - M.2 M+B/M KeyTilslutninger: 1 x USB 3.2 (Gen 2x1) - 24 pin USB-CDiverseEgenskaber: LED indikatorUASP-transferprotokolværktøjsfri samlingMedfølgende ledninger: 1 x USB-C kabelOverensstemmelsesstandarder: Plug and PlayEffektType: StrømforsyningProgrammer / SystemkravOS nødvendig: Microsoft Windows, Apple MacOSMål og vægtBredde: 7.6 cmDybde: 7.8 cmHøjde: 1.9 cmVægt: 269 gMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsend...

Produktspecifikationer

Mærke: LC-Power
Kategori: Controller kort
Vægt: 0.38g
EAN: 4262443280012
Varenr.: 2081983
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LC-Power LC-DOCK-M2-NVME - M.2 NVMe dockingstation med USB-C 3.2 (Gen 2x1) - sort
-10%529 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LC Power LC-DOCK-M2-NVME HDD dockingstation
539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-DOCK-M2-NVME - HDD dockingstation - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2x1) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-DOCK-M2-NVME - HDD dockingstation - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2x1) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK423 kr423 krKøb
2CS MEGASTORE DK468 kr507 krKøb
3Boligcenter DK509 kr509 krKøb
4Vivas DK529 kr598 krKøb
5Ultrashop539 kr539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC Power LC-DOCK-M2-NVME - HDD dockingstation - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2x1) - sort

PriceData har fulgt prisen på LC Power LC-DOCK-M2-NVME - HDD dockingstation - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2x1) - sort i 95 dage. Laveste pris i perioden er 423 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 472 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 447 kr.

Den nuværende pris på 423 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for LC Power LC-DOCK-M2-NVME - HDD dockingstation - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2x1) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for LC Power LC-DOCK-M2-NVME - HDD dockingstation - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2x1) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026423 kr9 kr (2%)
16. maj 2026432 kr8 kr (2%)
9. maj 2026440 kr12 kr (3%)
1. maj 2026452 kr10 kr (2%)
25. apr. 2026462 kr10 kr (2%)
28. feb. 2026472 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret