Gå til hovedindhold

LC Power LC-35U3-C - Lagringspakning - 3.5 - SATA 6Gb/s - USB-C 3.2 (Gen 2) - sort

LC PowerLagringsdrev – tilbehørEAN: 4260070129087
Pris fra 164 krtil 229 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LC Power LC-35U3-C - Lagringspakning - 3.5 - SATA 6Gb/s - USB-C 3.2 (Gen 2) - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 164 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power Ekstern Lagringspakning USB-C 3.2 (Gen 2) SATA 6Gb/s
164 kr
Til butik
LC Power Ekstern Lagringspakning USB-C 3.2 (Gen 2) SATA 6Gb/s billede

Produktinformation

LC Power LC-35U3-C - Lagringspakning - 3.5" - SATA 6Gb/s - USB-C 3.2 (Gen 2) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC-35U3-C
EAN: 4260070129087
Varenr.: 1000851544
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power LC-35U3-C - storage enclosure - SATA 6Gb/s - USB-C 3.2 (Gen 2)
184 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ekstern harddisk-kabinet USB-C 3.2 Gen 2 - LC-Power 3,5" SATA 6 Gb/s
-13%199 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ekstern harddisk-kabinet USB-C 3.2 Gen 2 - LC-Power 3,5" SATA 6 Gb/s billede

Produktinformation

LC Power LC-35U3-C - Lagringspakning - 3.5" - SATA 6Gb/s - USB-C 3.2 (Gen 2) - sortGenereltEnhedstype: Lagringspakning - eksternFarve: SortHarddiskens formfaktorkompatibilitet: 3.5"Host Bus: USB-C 3.2 (Gen 2)Produktmateriale: Plastik, aluminiumController for lagringDataoverførselshastighed: 6 Gbit/sInterface: SATA 6Gb/sMaks. antal lagerenheder: 1Understøttede enheder: HarddiskEkspansion / KonnektivitetBåse: 1 x intern - 3.5"Interface: 1 x SATA 6Gb/s - SATA (intern)Tilslutninger: 1 x USB 3.2 (Gen 2x1) - 24 pin USB-CDiverseEgenskaber: LED indikatorMedfølgende ledninger: 1 x USB-C kabel - eksternOverensstemmelsesstandarder: Plug and Play, UASP (USB Attached SCSI Protocol)EffektStrømkilde: Inkluderet AC-adapterProgrammer / SystemkravOS nødvendig: Apple MacOS X 10.x eller nyereMicrosoft Windows 7 eller senereLinux 2.6.2 eller nyereMål og vægtBredde: 11.3 cmDybde: 17.3 cmHøjde: 3.3 cmVægt: 463 gMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 16.4 cm

Produktspecifikationer

Mærke: LC-Power
Kategori: Controller kort
Vægt: 0.62g
EAN: 4260070129087
Varenr.: 1809551
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ekstern harddisk-kabinet USB-C 3.2 Gen 2 - LC-Power 3,5" SATA 6 Gb/s
-12%219 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power LC-35U3-C - Lagringspakning - 3.5 - SATA 6Gb/s - USB-C 3.2 (Gen 2) - sort
228 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LC Power Ekstern Lagringspakning USB-C 3.2 (Gen 2) SATA 6Gb/s
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-35U3-C - Lagringspakning - 3.5 - SATA 6Gb/s - USB-C 3.2 (Gen 2) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-35U3-C - Lagringspakning - 3.5 - SATA 6Gb/s - USB-C 3.2 (Gen 2) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK164 kr164 krKøb
2Proshop DK184 kr223 krKøb
3Boligcenter DK199 kr199 krKøb
4Vivas DK219 kr288 krKøb
5CS MEGASTORE DK228 kr267 krKøb
6Ultrashop229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC Power LC-35U3-C - Lagringspakning - 3.5 - SATA 6Gb/s - USB-C 3.2 (Gen 2) - sort

PriceData har fulgt prisen på LC Power LC-35U3-C - Lagringspakning - 3.5 - SATA 6Gb/s - USB-C 3.2 (Gen 2) - sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 164 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 266 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 197 kr.

Den nuværende pris på 164 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for LC Power LC-35U3-C - Lagringspakning - 3.5 - SATA 6Gb/s - USB-C 3.2 (Gen 2) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for LC Power LC-35U3-C - Lagringspakning - 3.5 - SATA 6Gb/s - USB-C 3.2 (Gen 2) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026164 kr4 kr (2%)
19. maj 2026168 kr4 kr (2%)
12. maj 2026172 kr15 kr (8%)
19. apr. 2026187 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026189 kr3 kr (2%)
17. apr. 2026192 kr5 kr (3%)
27. mar. 2026187 kr3 kr (2%)
26. mar. 2026190 kr4 kr (2%)
25. mar. 2026194 kr7 kr (4%)
21. mar. 2026187 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret