Gå til hovedindhold

LC Power LC-Power Gehäuse MICRO-ATX 2004MB-V3 ohne Netzteil USB-C retail

LC PowerComputerkomponenterEAN: 4262443280906
Pris fra 283 krtil 749 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 466 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 207 kr 19. apr.

Sammenlign priser på LC-Power Gehäuse MICRO-ATX 2004MB-V3 ohne Netzteil USB-C retail og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 283 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power 2004MB-V3 Tower Micro ATX Sort
283 kr
Til butik
LC Power 2004MB-V3 Tower Micro ATX Sort billede

Produktinformation

LC Power 2004MB-V3 - - micro ATX - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC-2004MB-V3-ON
EAN: 4262443280906
Varenr.: 1003114361
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power 2004MB-V3 - micro ATX - Kabinet - Tower - Sort
314 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LC-POWER 2004MB-V3 micro tower pc-kabinet - sort
729 kr
Til butik
LC-POWER 2004MB-V3 micro tower pc-kabinet - sort billede

Produktinformation

Kompakt micro tower pc-kabinet til hjem og kontorLC-POWER 2004MB-V3 er et stilrent og kompakt micro tower pc-kabinet i sort metal, der passer perfekt til pladsbesparende builds. Med støtte for micro ATX og Mini-ATX bundkort får du fleksibilitet til hverdagsbrug, kontor og lette gaming-opsætninger. Fronten byder på praktiske porte og knapper, så du hurtigt kan tilslutte udstyr og styre systemet.Gennemtænkt plads og nem udvidelseKabinettet rummer grafikkort op til 27 cm, CPU-kølere op til 14 cm og strømforsyninger op til 16 cm. Der er to 3,5"-båse og to 2,5"-båse til lagring, samt fire udvidelsesslots til ekstra kort. Mulighed for 120 mm frontblæser og 80/92 mm bagblæser hjælper med at skabe et fornuftigt luftflow i en lille formfaktor. Sidevæggen er uden vindue for et diskret look og lav visuel støj.Formfaktor kabinet: Micro TowerUnderstøttede bundkort: micro ATX, Mini-ATXMateriale: MetalFarve: SortUdvidelsesslots: 4Drevbåse: 2 × 3,5", 2 × 2,5"Maks. grafikkortlængde: 27 cmMaks. CPU-kølerhøjde: 14 cmMaks. PSU-længde: 16 cm (placering: top)Frontporte: 2 × USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 × USB 2.0, lyd ind/udKøling: front 1 × 120 mm (maks.), bag 1 × 80/92 mm (maks.), side 1 × 120 mm (maks.)Kontakter/indikatorer: Reset-knap, LED-indikatorerDimensioner: H × B × D: 37,0 × 19,0 × 34,8 cmVægt: 1,99 kgStrømforsyning: Ikke inkluderetPakkedimensioner: 38,5 × 42,0 × 21,0 cm; pakkevægt: 2,53 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: LC-Power
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 33.3g
EAN: 4262443280906
Varenr.: 2134956
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LC-POWER 2004MB-V3 micro tower pc-kabinet - sort
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC-Power Gehäuse MICRO-ATX 2004MB-V3 ohne Netzteil USB-C retail koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC-Power Gehäuse MICRO-ATX 2004MB-V3 ohne Netzteil USB-C retail koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK283 kr283 krKøb
2Proshop DK314 kr353 krKøb
3Boligcenter DK729 kr729 krKøb
4Vivas DK749 kr1.948 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC-Power Gehäuse MICRO-ATX 2004MB-V3 ohne Netzteil USB-C retail

PriceData har fulgt prisen på LC-Power Gehäuse MICRO-ATX 2004MB-V3 ohne Netzteil USB-C retail i 177 dage. Laveste pris i perioden er 207 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 425 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 285 kr.

Den nuværende pris på 283 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 29% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for LC-Power Gehäuse MICRO-ATX 2004MB-V3 ohne Netzteil USB-C retail. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for LC-Power Gehäuse MICRO-ATX 2004MB-V3 ohne Netzteil USB-C retail de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026283 kr69 kr (32%)
10. maj 2026214 kr5 kr (2%)
3. maj 2026219 kr5 kr (2%)
26. apr. 2026224 kr78 kr (26%)
25. apr. 2026302 kr7 kr (2%)
22. apr. 2026295 kr88 kr (43%)
19. apr. 2026207 kr5 kr (2%)
11. apr. 2026212 kr79 kr (27%)
10. apr. 2026291 kr4 kr (1%)
9. apr. 2026295 kr73 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret