Gå til hovedindhold

Lazer Maze Jr KinetiCore matte nordic pink - Cykelhjelm - Onesize (50-56cm)

LazerCykelhjelmeEAN: 5400974035971
Pris fra 298 krtil 308,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 10,95 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 293,95 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Lazer Maze Jr KinetiCore matte nordic pink - Cykelhjelm - Onesize (50-56cm) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 298 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Lazer Maze Junior Kineticore cykelhjelm - Matte Nordic Pink
-12%298 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lazer Maze Junior Kineticore cykelhjelm - Matte Nordic Pink billede

Produktinformation

Lazer Maze Jr KinetiCore er den ideelle hjelm til børn, der søger en moderne og sikker løsning til bykørsel eller pendling. Inspireret af den klassiske skatehjelm, kombinerer Maze Jr det bedste fra moderne teknologi med et miljøvenligt design. Hjelmen er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lazer
Kategori: Cykelhjelme
EAN: 5400974035971
Varenr.: BLC2547893283
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Lazer Maze Jr KinetiCore matte nordic pink - Cykelhjelm - Onesize (50-56cm)
-12%299 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lazer Maze Jr KinetiCore matte nordic pink - Cykelhjelm - Onesize (50-56cm) billede

Produktinformation

Maze Jr KinetiCore kombinerer moderne teknologi og sikkerhedsfunktioner med en traditionel, dybt tilpasset skatehjelm, hvilket resulterer i en trendy børnehjelm, der er perfekt til byture eller andre actionsportsgrene. Hjelmen består af sammenlåsende komponenter ved hjælp af den patenterede Lazer EcoLoc, hvilket eliminerer behovet for lim. Dette gør det nemt at skille hjelmen ad ved slutningen af dens levetid og sortere de forskellige materialer korrekt derhjemme.

Produktspecifikationer

Mærke: Shimano
Kategori: Bicycle Helmets
Størrelse: Onesize (50-56cm)
EAN: 5400974035971
Varenr.: 57270903767385
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Lazer hjelm Maze Jr Matte Nordic Pink +STKR +GR - Cykelhjelm
308,95 kr
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Lazer hjelm Maze Jr Matte Nordic Pink +STKR +GR - Cykelhjelm
308,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lazer Maze Jr KinetiCore matte nordic pink - Cykelhjelm - Onesize (50-56cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lazer Maze Jr KinetiCore matte nordic pink - Cykelhjelm - Onesize (50-56cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelexperten.dk298 kr298 krKøb
2eCykelhjelm DK299 kr338 krKøb
3MAXiPRO308,95 kr308,95 krKøb
4Bikepack.dk308,95 kr308,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lazer Maze Jr KinetiCore matte nordic pink - Cykelhjelm - Onesize (50-56cm)

PriceData har fulgt prisen på Lazer Maze Jr KinetiCore matte nordic pink - Cykelhjelm - Onesize (50-56cm) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 281,95 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 308,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 297 kr.

Den nuværende pris på 298 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Lazer Maze Jr KinetiCore matte nordic pink - Cykelhjelm - Onesize (50-56cm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Lazer Maze Jr KinetiCore matte nordic pink - Cykelhjelm - Onesize (50-56cm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026298 kr1 kr (0%)
2. jun. 2026299 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026298 kr1 kr (0%)
23. maj 2026299 kr1 kr (0%)
20. maj 2026298 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026299 kr5,05 kr (2%)
4. apr. 2026293,95 kr5,05 kr (2%)
22. mar. 2026299 kr5,05 kr (2%)
7. mar. 2026293,95 kr5,05 kr (2%)
22. feb. 2026299 kr17,05 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret