Gå til hovedindhold

Bestway LAY-Z-Spa Energysense Termisk Cover 201 x 201 x 80 cm

BestwayPlanterEAN: 6941607350874
Pris fra 976 krtil 1.437 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 461 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 796 kr 7. maj

Sammenlign priser på LAY-Z-Spa Energysense Termisk Cover 201 x 201 x 80 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 976 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Termo Cover Lay-Z Spa 201x201x80cm
-2%976 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Termo Cover Lay-Z Spa 201x201x80cm billede

Produktinformation

Gør bassinet mere energiøkonomisk DuraPlus™ vandtæt overflademateriale øger dækkenets holdbarhed Lynlåslem til indbygget pumpe eller løs udvendig pumpetilslutning Passer til firkantede bassiner med en længde på op til 2,01 m og en højde på 80 cm Ind...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Pool og badeudstyr
EAN: 6941607350874
Varenr.: 219-060332
Gå til MM Action
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LAY-Z-Spa Energysense Termisk Cover 201 x 201 x 80 cm
998 kr
Til butik
LAY-Z-Spa Energysense Termisk Cover 201 x 201 x 80 cm billede

Produktinformation

Spar energi ved at holde varmen inde med Lay-Z-Spa® EnergySense® Thermal Spa Cover. Dette specielle spa-overtræk er designet til at isolere din spa med et dobbelt lag varmebeskyttelse, hvilket gør den op til 40% mere energieffektiv. Coveret har et vandtæt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Lay-Z Spabade
EAN: 6941607350874
Varenr.: 17860332
Gå til Moreland.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bestway Spa termisk cover 201x201x80cm
999 kr
Til butik
Bestway Spa termisk cover 201x201x80cm billede

Produktinformation

Gør spabadet mere energi,- og strømbesparende ved at anvende et termisk cover. Coveret er mere end 40 % mere energibesparende, da coveret forhindre varmetab og forkorter opvarmningstiden. Den er udstyret med en lynlås der fungere som lomme/dør hvor pump...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spa tilbehør
EAN: 6941607350874
Varenr.: 6941607350874
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAY-Z-Spa Energysense Termisk Cover 201 x 201 x 80 cm
1.437 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAY-Z-Spa Energysense Termisk Cover 201 x 201 x 80 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAY-Z-Spa Energysense Termisk Cover 201 x 201 x 80 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Eurotoys976 kr976 krKøb
2MM Action998 kr998 krKøb
3Moreland.dk999 kr999 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.437 kr1.636 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAY-Z-Spa Energysense Termisk Cover 201 x 201 x 80 cm

PriceData har fulgt prisen på LAY-Z-Spa Energysense Termisk Cover 201 x 201 x 80 cm i 171 dage. Laveste pris i perioden er 796 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 937 kr.

Den nuværende pris på 976 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for LAY-Z-Spa Energysense Termisk Cover 201 x 201 x 80 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for LAY-Z-Spa Energysense Termisk Cover 201 x 201 x 80 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026976 kr37 kr (4%)
22. maj 2026939 kr59 kr (6%)
13. maj 2026998 kr202 kr (25%)
7. maj 2026796 kr202 kr (20%)
6. maj 2026998 kr202 kr (25%)
28. apr. 2026796 kr202 kr (20%)
27. apr. 2026998 kr202 kr (25%)
18. apr. 2026796 kr202 kr (20%)
17. apr. 2026998 kr202 kr (25%)
26. mar. 2026796 kr202 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret