Gå til hovedindhold

Bestway Lay-Z Glacial dip Isbad m/pumpe 90 x 80 cm

BestwayBadelegetøjEAN: 6941607372531
Pris fra 498 krtil 1.299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 801 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lay-Z Glacial dip Isbad m/pumpe 90 x 80 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 498 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MM Action
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lay-Z Glacial dip Isbad m/pumpe 90 x 80 cm
498 kr
Til butik
Lay-Z Glacial dip Isbad m/pumpe 90 x 80 cm billede

Produktinformation

Dyp tæerne i en verden af kolde dukkerter med Lay-Z-Spa® Glacial Dip™ Isbadet. Dyk ned i det iskolde vand for at opfriske og forynge din krop. Dette transportable isbad er fantastisk til både nybegyndere og eksperter med sit transportable design og

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Lay-Z Isbad
EAN: 6941607372531
Varenr.: 178600201
Gå til Moreland.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bestway Lay-Z Spa isbad 90x80cm
499 kr
Til butik
Bestway Lay-Z Spa isbad 90x80cm billede

Produktinformation

Få nem adgang derhjemme til wellness eller sportslig restitution, med et isbad fra Lay-Z spa. Flere undersøgelser har vist, at der kan være sundhedsfordele som reduceret muskelsmerter, forbedret blodcirkulation, metal velvære og bedre nattesøvn ved at a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Isbad
EAN: 6941607372531
Varenr.: 6941607372531
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lay-Z Glacial dip Isbad m/pumpe 90 x 80 cm
551 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Lay-Z-Spa Isbad 90x80cm
699 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lay-Z-Spa Isbade Rundt 90Cm
-13%1.299 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lay-Z Glacial dip Isbad m/pumpe 90 x 80 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lay-Z Glacial dip Isbad m/pumpe 90 x 80 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MM Action498 kr498 krKøb
2Moreland.dk499 kr499 krKøb
3CS MEGASTORE DK551 kr590 krKøb
4Eurotoys699 kr699 krKøb
5Estore DK1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lay-Z Glacial dip Isbad m/pumpe 90 x 80 cm

PriceData har fulgt prisen på Lay-Z Glacial dip Isbad m/pumpe 90 x 80 cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 498 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 872 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 643 kr.

Den nuværende pris på 498 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Lay-Z Glacial dip Isbad m/pumpe 90 x 80 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Lay-Z Glacial dip Isbad m/pumpe 90 x 80 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026498 kr1 kr (0%)
23. maj 2026499 kr1 kr (0%)
2. maj 2026498 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026499 kr1 kr (0%)
18. mar. 2026498 kr141 kr (22%)
14. mar. 2026639 kr10 kr (2%)
13. mar. 2026649 kr10 kr (2%)
4. mar. 2026639 kr10 kr (2%)
3. mar. 2026649 kr10 kr (2%)
2. mar. 2026639 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret